Targalt internetis

 • ProgeTiigri võistlus „Mängumaraton“ õpetab noori programmeerima

  ProgeTiigri võistlus „Mängumaraton“ õpetab noori programmeerima

  09. Veebruar 2017
  HITSA kuulutab välja ProgeTiigri võistluse „Mängumaraton“ noorte IKT oskuste arendamiseks. Võistlusele on oodatud õpilaste loodud arvutimängud, mobiilirakendused ning laua- ja kaardimängud, mis õpetavad programmeerimist ning turvalist internetikäitumist. Tööde esitamine 23.04.2017!
 • Digiturvalisus: töötaja kui turvarisk

  Digiturvalisus: töötaja kui turvarisk

  08. Veebruar 2017
  Turvalise interneti nädalal avaldame Koolielus TLÜ digitehnoloogiate instituudi haridustehnolooga magistriõppe tudengite mõtteid ja arvamusi digiturvalisusest. Täna tuleb juttu digiturvalisusest töökohal. Igal nädalapäeval uus lugu!
 • Digiturvalisus: paroolid ja andmed

  Digiturvalisus: paroolid ja andmed

  07. Veebruar 2017
  Turvalise interneti nädalal avaldame Koolielus TLÜ digitehnoloogiate instituudi haridustehnolooga magistriõppe tudengite mõtteid ja arvamusi digiturvalisusest. Täna on tähelepanu all salasõnad ja isikuandmete kaitsmine. Igal nädalapäeval uus lugu!
 • Digiturvalisus ja arvutimeedia

  Digiturvalisus ja arvutimeedia

  06. Veebruar 2017
  Turvalise interneti nädalal avaldame Koolielus TLÜ digitehnoloogiate instituudi haridustehnolooga magistriõppe tudengite mõtteid ja arvamusi digiturvalisusest: arvutimeedia, paroolid ja andmed, võrk ja turvariskid. Igal nädalapäeval uus lugu!
 • E-ohutusalased täienduskoolitused õpetajatele

  E-ohutusalased täienduskoolitused õpetajatele

  05. Veebruar 2017
  HITSA täienduskoolituste eesmärgiks on toetada haridustöötajate oskuste ning teadmiste kujunemist õpilaste digipädevuste arendamiseks. HITSA on välja töötanud neli veebipõhist kursust, mis käsitlevad internetiturvalisuse teemat ning millel saavad tasuta osaleda kõik Eesti õpetajad.
 • Täna tähistatakse üle Eesti turvalise interneti päeva

  Täna tähistatakse üle Eesti turvalise interneti päeva

  03. Veebruar 2017
  Turvalise interneti päeva tähistatakse 7. veebruaril sõnumiga „Postita targalt”. Selle raames toimuvad üritused keskenduvad teadmistele nutiseadmete ja interneti oskuslikust ja turvalisest kasutamisest, internetis käitumisest ja vajaliku informatsiooni leidmisest.
 • Veebiseminar „Elu sotsiaalmeedias: kuidas jagada enda elu lähedaste privaatsust säilitades"

  Veebiseminar „Elu sotsiaalmeedias: kuidas jagada enda elu lähedaste privaatsust säilitades"

  30. Jaanuar 2017
  Teisipäeval, 7. veebruaril kell 15.00–16.30 toimub veebiseminar „Elu sotsiaalmeedias: kuidas jagada enda elu lähedaste privaatsust säilitades".
 •  

  Koolides toimub digioskuste küsitlus

  22. Detsember 2016
  Detsembrikuu jooksul on õpetajatel ja õpilastel üle Eesti võimalus osaleda IKT-hariduse uuringus, mis keskendub digioskuste omandamisele õppetöös.
 • Nädala äpp: Lensoo create

  Nädala äpp: Lensoo create

  12. Detsember 2016
  Lensoo Create on valge tahvli rakendus, mis toimib nii iPadis kui ka Android seadmes. Rakenduse Lensoo abil saab luua kuni viieteistminutilise videoesitluse koos heliga.
 • eTwinningu 2016. aasta parim projekt aitas noortel enesehinnangut tõsta

  eTwinningu 2016. aasta parim projekt aitas noortel enesehinnangut tõsta

  09. Detsember 2016
  eTwinningu 2016. aasta parimaks projektiks kuulutati Poola, Prantsusmaa ja Itaalia õpetajate ning õpilaste koostöös valminud projekt „Peeglike, peeglike...“, mis tegeles noorte enesehinnangu probleemidega. Rääkisime võiduprojektist Poola õpetaja Iwona Jodłowską’ga.