Targalt internetis

 • Selgusid Eesti koolide kõige nutikamad netis

  Selgusid Eesti koolide kõige nutikamad netis

  18. Mai 2016
  Energia Avastuskeskuses toimus „Nutikalt netis“ koolidevahelise võistlusmängu finaalvõistlus. Esikoha võitis Tallinna Kristiine Gümnaasiumi õpilaste võistkond koosseisus Madli Kaljo, Henri Haugas, Oliver Sild, Rasmus Lukas, Kristjan Mäetalu ja Tuuli Torop.
  Arhiveeritud.
 • Eesti otsib parimat arvutimängu ideed

  Eesti otsib parimat arvutimängu ideed

  12. Mai 2016
  Eestis arvutimängude disaini õpet alustanud ettevõtluskõrgkool Mainor ja mänguportaal level1.ee kuulutasid välja koolinoortele mõeldud ideekonkursi, leidmaks järgmist kodumaist arvuti- või mobiilimängu, millel on potentsiaali maailma vallutada.
  Arhiveeritud.
 • Vabavaratalgud 7. mail kell 12.00 IT Kolledžis

  Vabavaratalgud 7. mail kell 12.00 IT Kolledžis

  06. Mai 2016
  Laupäeval, 7. mail 2016 kell 12.00–20.00 toimuvad IT Kolledžis “Teeme ära!” ettevõtmise raames vabavaratalgud. Talgute eesmärk on aidata inimesi, kelle arvutites töötab veel MS Windows ja MS Office, kuid mitte ainult – teretulnud on kõik arvutikasutajad.
  Arhiveeritud.
 • Selgusid HITSA õpilastööde konkursi „Maailmariik Eesti“ võidutööd

  Selgusid HITSA õpilastööde konkursi „Maailmariik Eesti“ võidutööd

  25. Aprill 2016
  Nädalavahetusel toimunud HITSA tehnoloogiapäeval selgitati välja õpilastööde konkursi „Maailmariik Eesti“ võitjad. Finaalis osales mitusada õpilast, auhinnalisi kohti jagus pea igasse maakonda.
  Arhiveeritud.
 • Mida peaksid lapsevanemad seoses laste arvutikasutusega silmas pidama

  Mida peaksid lapsevanemad seoses laste arvutikasutusega silmas pidama

  11. Aprill 2016
  Palju on räägitud arvutisõltuvusest ja muret tuntud nutiseadmete kahjulikust mõjust laste tervisele. Uurisime Hasartmängusõltuvuse Nõustamiskeskuse psühholoogilt ning Tallinna 21. Kooli psühholoogilt Sandra Vetikult, mida peaksid lapsevanemad laste arvuti- ja nutiseadmete kasutusega silmas pidama.
  Arhiveeritud.
 • MOOCid – hääbuv haip või jätkusuutlik initsiatiiv?

  MOOCid – hääbuv haip või jätkusuutlik initsiatiiv?

  11. Aprill 2016
  2011. aastast alguse saanud tasuta veebipõhiste masskursuste ehk MOOCide võidukäik on Ameerika Ühendriikides miljoneid huvilisi leidnud. Euroopas on vaimustus väiksem olnud, sellele vaatamata on paljud ülikoolid võimalusest hoogsasti kinni haaranud.
  Arhiveeritud.
 •  

  Blogida või mitte blogida – selles on küsimus

  11. Aprill 2016
  2015. aasta lõpus pälvis Eesti Lennuakadeemia värske vilistlane Dain M. Muru Archimedese aasta tudengiblogija tiitli oma populaarse reisiblogi eest, mida tuhanded huvilised Delfi portaali vahendusel jälgisid. Dain jagab ka uudiskirja lugejatele mõningaid lihtsaid soovitusi eduka blogi pidamiseks.
  Arhiveeritud.
 • Tallinna koolides on nutikuu

  Tallinna koolides on nutikuu

  04. Aprill 2016
  Tallinna Haridusamet kuulutas aprilli alguses välja nutikuu Tallinnas, mille raames saavad kõik Tallinna koolid jagada, mida toredat nad teevad õpilaste ja õpetajate digipädevuste arendamiseks.
  Arhiveeritud.
 • Eesti Interneti Päev 2016

  Eesti Interneti Päev 2016

  30. Märts 2016
  Mis on 2016. aasta varakevadel Eesti interneti põletavaimad teemad? Eesti Interneti Päeva 2016 peamine idee on tuua kokku internetihuvilised, et arutada ja anda oma panus Eesti interneti arengusse.
  Arhiveeritud.
 • HITSA hariduskonverents toob kokku teadlased ja praktikud üle kogu maailma

  HITSA hariduskonverents toob kokku teadlased ja praktikud üle kogu maailma

  29. Veebruar 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus (HITSA) korraldab 14.-15. aprillil rahvusvahelise hariduskonverentsi „Fiiberoptiline haridustee“, mille fookuses on tehnoloogia efektiivsem kasutamine hariduses. Konverentsil esitletakse haridustöötajatele valdkonna uusi trende, kätt saab proovida ka töötubades.
  Arhiveeritud.