Huvitegevus

 • Algab ProgeTiigri õpilasüritus "ProgeTiigri tulevikutegijad"

  Algab ProgeTiigri õpilasüritus "ProgeTiigri tulevikutegijad"

  17. September 2018
  Täna algab üle-eestiline ProgeTiigri õpilasüritus “ProgeTiigri tulevikutegijad”, kuhu on oodatud osalema kõik alus- ja üldhariduse ning kutsehariduse õpilased.
 • Mikroobide päeval avaneb silmale nähtamatu maailm

  Mikroobide päeval avaneb silmale nähtamatu maailm

  12. September 2018
  Eesti Mikrobioloogide Ühendus tähistab 17. septembril Tartu Ülikoolis ülemaailmset mikroobide päeva, kus tutvustatakse populaarteaduslikus võtmes mikroobide elurikkust, nende rolli looduses ja mõju inimese tervisele, mikroorganismide kasutamist tööstuslikes ja biotehnoloogilistes rakendustes.
 • Code Week kutsub kõiki programmeerima

  Code Week kutsub kõiki programmeerima

  11. September 2018
  6.-21. oktoobrini 2018 toimub juba kuues üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mis tutvustab programmeerimist lõbusal ja kaasahaaraval viisil. Osalema on oodatud kõik, ka eelneva kogemuseta huvilised.
 • Teadlaste Öö festival keskendub keskkonnateadlikkusele

  Teadlaste Öö festival keskendub keskkonnateadlikkusele

  10. September 2018
  Septembri lõpus toimub 13. Teadlaste Öö festival, mis tänavu keskendub keskkonnasäästlikkusele ja taastootmisele läbi loodussõbra pilgu. Sündmus leiab aset 27. kuni 29. septembrini.
 • Euroopa keeltepäev 26. septembril

  Euroopa keeltepäev 26. septembril

  10. September 2018
  Euroopa Komisjoni esindus Eestis kutsub tähistama Euroopa keeltepäeva ja pakub selleks mitu huvitavat ja teadmisi avardavat võimalust.
 • Algas registreerimine RMK loodusõppe sügisestele soodusprogrammidele

  Algas registreerimine RMK loodusõppe sügisestele soodusprogrammidele

  05. September 2018
  Riigimetsa Majandamise Keskus pakub lasteaia- ja koolilastele mõeldud loodusõppeprogrammide sügiskampaania raames huvilistele üle 70 juhendatud soodusprogrammi ja 15 tasuta seljakotiprogrammi, mis läbitakse iseseisvalt.
 • Kutsume programmeerimisnädalal õpitubasid korraldama!

  Kutsume programmeerimisnädalal õpitubasid korraldama!

  30. August 2018
  HITSA kutsub õpetajaid, ringijuhendajaid ja teisi huvilisi programmeerimisnädalal Code Week (6.–21. oktoober 2018) lastele ja noortele vanuses 5–20 eluaastat õpitubasid korraldama.
 •  

  Ülemaailmne mikroobide päev Tartus 17. septembril

  30. August 2018
  Eesti Mikrobioloogide Ühendus kutsub kõiki huvilisi 17. septembril ülemaailmse mikroobide päeva tähistamisele Eestis. Populaarteaduslikus võtmes, interaktiivselt ning õpitubade abil tutvustatakse mikroobe meie ümber.
 • Noorte tänavakultuuri festival

  Noorte tänavakultuuri festival

  28. August 2018
  Toiduliit ja Tallinna Spordi- ja Noorsooamet kutsuvad huvilisi 29. augustil Snelli staadionil ja Toompargis (Toompuiestee 24a) toimuvale noorte tänavakultuuri festivalile. Ürituse eesmärk on pakkuda noortele mõtestatud tegevust ning arutleda neid kõnetavatel teemadel.
 • Suvekool keskendus inseneeriale ja teaduse populariseerimisele

  Suvekool keskendus inseneeriale ja teaduse populariseerimisele

  27. August 2018
  23.-24. augustil otsisid teaduse populariseerijad Nelijärvel suvekoolis inseneeria seoseid erinevate eluvaldkondadega. Suvekooli „Insener kui valdkondade ühendaja“ korraldas Eesti Teadusagentuur.