Huvitegevus

 • Eesti 2.0 toob noored tehnoloogiahuvilised kokku õppeplatvormile ja suvekooli

  Eesti 2.0 toob noored tehnoloogiahuvilised kokku õppeplatvormile ja suvekooli

  03. Mai 2018
  MTÜ Eesti 2.0 esitleb täna Tallinna Reaalkoolis suhtlus- ja õppekeskkonna platvormi, mis võimaldab tehnoloogiast huvitatud õpilastel vaadata ja jagada tootearenduse-teemalisi videoid ja õppimiseks kasulikke internetiallikaid, küsida nõu juhendajatelt, arutleda tehnoloogiaprojektide teostuse üle.
 • Filmimuuseumis toimub 28. aprillil esimene koomiksipäev

  Filmimuuseumis toimub 28. aprillil esimene koomiksipäev

  25. Aprill 2018
  Laupäeval, 28. aprillil on Eesti Filmimuuseumis koomiksipäev. Toimuvad nii eesti- kui venekeelsed töötoad, kuhu on oodatud 9 –13aastased lapsed ja noored.
 • AHHAA tutvustas muusikanädalal Euroopa teadusprojekte

  AHHAA tutvustas muusikanädalal Euroopa teadusprojekte

  18. Aprill 2018
  Eelmisel nädalal lõppes Teaduskeskuses AHHAA tasuta muusikateemaline teadusnädal, kus külastajaid ootasid muusika- ja akustikateemalised töötoad ja teadusteatri etendused ning interaktiivne teadustelk.
 • Teaduse populariseerimise projektikonkurss toob õpilasteni nii tähed kui programmeerimise

  Teaduse populariseerimise projektikonkurss toob õpilasteni nii tähed kui programmeerimise

  18. Aprill 2018
  Tänavusel teaduse populariseerimise projektikonkursil sai toetust 30 projekti kogusummas 150 000 eurot. Konkursile laekus 121 taotlust kogusummas 906 517 eurot. Konkurssi korraldab Eesti Teadusagentuur ning rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.
 • Ainulaadse fotokonkursiga kutsutakse märkama linnaloodust

  Ainulaadse fotokonkursiga kutsutakse märkama linnaloodust

  15. Aprill 2018
  Fotokonkursile „Metsik linn“ oodatakse kuni 27. maini fotosid, mis kajastavad nii looduse ilu kui ka valupunkte linnakeskkonnas. Konkurss kuulub Tartu Ülikooli loodusmuuseumi korraldatava loodusfestivali programmi.
 • Tallinna koolide nutihuvilised kohtuvad ülelinnalisel robootikapäeval

  Tallinna koolide nutihuvilised kohtuvad ülelinnalisel robootikapäeval

  15. Aprill 2018
  17. aprillil 2018 toimub Tallinna Südalinna Koolis ülelinnaline Tallinna nutikuu robootikapäev, mis pakub tegevust nii õpilastele kui ka täiskasvanutele. Avatakse virtuaalreaalsuse stuudio, korraldatakse nutiviktoriin ja tutvustatakse uusi õpperoboteid.
 • Algab RMK igakevadine metsaviktoriin

  Algab RMK igakevadine metsaviktoriin

  11. Aprill 2018
  Riigimetsa Majandamise Keskus korraldab juba seitsmeteistkümnendat korda metsaviktoriini Eesti koolidele. Erinevas vanuses õpilased saavad oma teadmised loodusest proovile panna kuni 9. maini.
 • Kui sa vaid näeksid...

  Kui sa vaid näeksid...

  10. Aprill 2018
  Kuigi 10. klassi kunstikursus keskendub vanimate kõrgkultuuridega tutvumisele, on õpilastega kaasaegse kunsti vaatamine koolielu argipäevale hea vaheldus. Kumu muuseumitund on suurepärane võimalus kogeda alati midagi uut ja huvitavat.
 •  

  Moevõistlusel „Sedamoodi 2018“ näitavad noored oma loomingut

  10. Aprill 2018
  Kolmapäeval, 11. aprillil 2018 kell 18.00 toimub Tallinnas Salme Kultuurikeskuses Tallinna kooliõpilaste XIX moekonkurss „Sedamoodi 2018“.
 • Oma kätega tehtud nutilabor Lillekülas

  Oma kätega tehtud nutilabor Lillekülas

  10. Aprill 2018
  29. märtsil avati Lilleküla Gümnaasiumis Tallinna Haridusameti juhitava projekti #EduInnoLab raames mehhatroonika-robootika labor, mis on Baltimaade esimene Makeblock MakerSpace stuudio. Labori loomisel oli suur osa õpilastel endil.