Enamasti saadetakse oma arvutis või mõnes nutiseadmes tehtud tööd edasi e-kirjaga või jagatakse neid faile pilves. Lihtne viis faile koguda on teha seda brauseri kaudu – failid laekuvad Google’i ketta privaatsesse kausta.
Tartu Ülikooli arvutiteaduse instituut avab sel õppeaastal vastuvõtu magistriõppekavale „Infotehnoloogia mitteinformaatikutele“, mille lõpetajad saavad siduda IT-teadmised varasema erialaga ja luua midagi täiesti uut.
Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub osa võtma ProgeTiiger programmi uute õppematerjalide väljatöötamise taotlusvoorust. Tähtaeg on 21. märts 2016.
Veebruaris lisandus Koolielu portaali neli uut juhendit (Bingo Baker, Triventy, AZ Screen Recorder, Bouncy balls). Koolielu töövahendeid tutvustatakse ka tasuta veebiseminaril 7. märtsil.
3D-printimine mõjutab mingil moel kõiki valdkondi meditsiinist ja arhitektuurist kuni moe- ja toidutööstuseni välja. Ka õppetöös annab see uusi võimalusi, aidates õppeaineid kergemini mõistetavaks teha. HITSA tellimusel valmis põhjalik juhend 3D-printimise ja printerite kasutamise kohta koolides.
Lasteabirakendus on tasuta rakendus, mis on mõeldud nii väikestele kui suurtele, kellel on soovi suhelda lihtsalt ja mugavalt lasteabi nõustajaga läbi interneti.
Alates 1. septembrist 2016 lõpetavad oma töö http://viko.edu.ee ja http://opetaja.edu.ee ning sellega seoses palub EENet jälgida, et sealasuvad materjalid on ka mujal säilitatud.