Kasutusjuhendid

 • Kuidas toetada noort teel unistuste töökohani?

  Kuidas toetada noort teel unistuste töökohani?

  26. August 2016
  Iga lapsevanem leiab end ühel hetkel mõtlemast, milline eriala oleks tema lapsele parim ja kuidas teda õigele teele suunata. Seepärast tõime välja 7 sammu, kuidas saaks lapsevanem toetada oma võsukese arengut ja millele tähelepanu pöörata, kui läheb tulevikuotsuste tegemiseks.
 • Valminud on uus infoportaal "Haridus ja sugu"

  Valminud on uus infoportaal "Haridus ja sugu"

  30. Juuni 2016
  Valminud on infoportaal "Haridus ja sugu", kuhu on koondatud materjalid, mis toetavad sooaspekti arvestamist nii õpetajahariduses, täiendkoolituses kui eri taseme haridusasutuste õppe- ja kasvatustöös.
  Arhiveeritud.
 •  

  Juhendmaterjal "HEV-õppuritele kutseeksamite korraldamine ja kohendamine"

  06. Juuni 2016
  SA Innoves on valmis saanud juhendmaterjal „Hariduslike erivajadustega õppuritele kutseeksamite korraldamine ja kohendamine“. Materjali leiab Innove kodulehelt.
  Arhiveeritud.
 • Haridusasutused võtavad õppijaid vastu uue sisseastumise infosüsteemiga

  Haridusasutused võtavad õppijaid vastu uue sisseastumise infosüsteemiga

  01. Juuni 2016
  Juunis algab kõrgkoolides sisseastumisperiood, mida sel aastal viiakse läbi uuendatud sisseastumise infosüsteemi (SAIS) abil. Uut SAIS-i rakendab 19 Eesti haridusasutust ning selle kaudu esitatakse igal aastal ligikaudu 50 000 avaldust.
  Arhiveeritud.
 • HITSA venekeelne veebiseminar "Digitaalne tagasiside ja viktoriinid: Triventy ja Mentimeter"

  HITSA venekeelne veebiseminar "Digitaalne tagasiside ja viktoriinid: Triventy ja Mentimeter"

  13. Mai 2016
  Teisipäeval, 17. mail algusega kell 15.30 toimub venekeelne veebiseminar „Digitaalne tagasiside ja viktoriinid: Triventy ja Mentimeter“ (HITSA вебинар на русском языке, на котором познакомят со средами Triventy и Mentimeter“).
  Arhiveeritud.
 • Vabavaratalgud 7. mail kell 12.00 IT Kolledžis

  Vabavaratalgud 7. mail kell 12.00 IT Kolledžis

  06. Mai 2016
  Laupäeval, 7. mail 2016 kell 12.00–20.00 toimuvad IT Kolledžis “Teeme ära!” ettevõtmise raames vabavaratalgud. Talgute eesmärk on aidata inimesi, kelle arvutites töötab veel MS Windows ja MS Office, kuid mitte ainult – teretulnud on kõik arvutikasutajad.
  Arhiveeritud.
 • Uued töövahendid Koolielu portaalis

  Uued töövahendid Koolielu portaalis

  03. Mai 2016
  Aprillis lisandus Koolielu portaali neli uut juhendit (Tackk, Baamboozle, Listango ja SimpleSite). Veebiseminar juhendite tutvustamiseks toimub 10. aprillil.
  Arhiveeritud.
 • Looduse koolituspäev Emajõe-Suursoos

  Looduse koolituspäev Emajõe-Suursoos

  02. Mai 2016
  Aprilli lõpus said Tartu Kivilinna Kooli väikesed professorid ja noored akadeemikud osa looduse koolituspäevast Emajõe- Suursoos. 1.-3. klasside õpilased õppisid tundma Emajõe elustikku.
  Arhiveeritud.
 • Avatud on ProgeTiigri programmi seadmete taotlusvoor haridusasutustele

  Avatud on ProgeTiigri programmi seadmete taotlusvoor haridusasutustele

  26. Aprill 2016
  HITSA avab taotlusvooru, kus on võimalik kõigil alus-, üld- ja kutseharidusasutustel taotleda toetust mikrokontroller arendusplaatide, robootika komplektide ja nende riistvaraliste lisade, elektroonika-mehhaanika KIT-ide ning 3D-printer KIT-ide soetamiseks.
  Arhiveeritud.
 •  

  Haridustehnoloogide nutipäeval kastetati uusi digitaalseid töövahendeid

  11. Aprill 2016
  Haridustehnoloogil tuleb igapäevaselt vastata õpetajate küsimustele: kuidas ma saaksin videot töödelda, milline on parim testimise keskkond, kust leian simulatsioone või milline on parim äpp eesti keele õppimiseks. HITSA korraldas nutipäeva, et üheskoos õppetööks sobivaid rakendusi katsetada.
  Arhiveeritud.