Kasutusjuhendid

 • Õpiveeb - iga õpetaja abiline!

  Õpiveeb - iga õpetaja abiline!

  07. Detsember 2016
  Algatus „Nutitund igasse kooli!“ uuris lähemalt, mida kujutab endast Tebo Õpiveeb. Nutitunni projekti detsembrikuine toetaja Õpiveeb loosib ühele koolile välja ligipääsu õppekeskkonnale kuni kevadeni, õpetajatele korraldatakse ka koolitus.
 •  

  Ilmus Keskkonnahariduslik ajakiri Kägu

  18. November 2016
  Hiljuti sai kaante vahele Eesti Loodusainete Õpetajate Liidu ajakirja "Kägu" 23. number, mis annab õpetajatele võimaluse heade kogemuste vahetamiseks keskkonnahariduse alal.
 • eTwinningu aastakonverentsil räägiti digitaalsete kodanike kasvatamisest

  eTwinningu aastakonverentsil räägiti digitaalsete kodanike kasvatamisest

  17. November 2016
  Juba 11. korda toimunud eTwinningu aastakonverents tõi oktoobri lõpus Ateenasse kokku üle pooletuhande õpetaja Euroopast ja mujaltki. Eestist osales konverentsil kaheksa õpetajat, kes annavad ülevaate konverentsi töötubades kuuldust-nähtust.
 • Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  03. Oktoober 2016
  Ilmunud on värske e-õppe uudiskiri, millega tähistame kümne aasta möödumist esimese uudiskirja väljaandmisest. Seekord pöörame tähelepanu kutseharidusele – kuidas edeneb digipööre kutsehariduses ning milline on koolide senine kogemus.
 •  

  Moodle’i uued võimalused

  03. Oktoober 2016
  Teiste IT-teenuste kõrval pakub HITSA Infosüsteemide Arenduskeskus koolidele ka Moodle’i õpikeskkonna kasutamist. Tegemist on vabavaralise keskkonnaga, mille arendusi teeb rahvusvaheline Moodle’i kogukond.
 • eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  03. Oktoober 2016
  Ajal, mil sotsiaalmeedia ja sotsiaalsed võrgustikud teevad oma võidukäiku, tasub vaadata üle ka võimalused oma ametivõrgustiku kujundamiseks eTwinningus. Uuenenud eTwinning Live pakub selleks mitmeid võimalusi.
 • Märkmepaberivaba töölaud Google Keep’iga!

  Märkmepaberivaba töölaud Google Keep’iga!

  03. Oktoober 2016
  Õppeaasta algus ühes kiireloomuliste tööülesannetega toob endaga kaasa rohkelt märkmepabereid töölaua nurgale, märkmiku vahele ja lõpuks jagub neid sahtlissegi.
 • Kuidas kasutada Decto nutikaid mõõdistusseadmeid õppetöös?

  Kuidas kasutada Decto nutikaid mõõdistusseadmeid õppetöös?

  20. September 2016
  Decto meeskonna arendatud ja Eestis toodetud nutikate sensorite eesmärgiks on aidata inimestel hinnata tõhusamalt keskkonna- ja elukvaliteeti. Keskkonnateadlikkust arendav, meelelahutuslik ja informatiivne Decto tarkvara ning riistvara kooslus võimaldab kasutada nutitelefone ka õppetöös.
 • Kuidas toetada noort teel unistuste töökohani?

  Kuidas toetada noort teel unistuste töökohani?

  26. August 2016
  Iga lapsevanem leiab end ühel hetkel mõtlemast, milline eriala oleks tema lapsele parim ja kuidas teda õigele teele suunata. Seepärast tõime välja 7 sammu, kuidas saaks lapsevanem toetada oma võsukese arengut ja millele tähelepanu pöörata, kui läheb tulevikuotsuste tegemiseks.
 • Valminud on uus infoportaal "Haridus ja sugu"

  Valminud on uus infoportaal "Haridus ja sugu"

  30. Juuni 2016
  Valminud on infoportaal "Haridus ja sugu", kuhu on koondatud materjalid, mis toetavad sooaspekti arvestamist nii õpetajahariduses, täiendkoolituses kui eri taseme haridusasutuste õppe- ja kasvatustöös.
  Arhiveeritud.