Kasutusjuhendid

 • Koolielu uued töövahendite juhendid novembris

  Koolielu uued töövahendite juhendid novembris

  01. Detsember 2015
  Novembris lisandus Koolielu töövahendite alla kuus uut juhendit: Weebly, Zeetings, Zaption, WriteURL, Video Collage ja Tagpacker.
  Arhiveeritud.
 • Nädala äpp: Pixel Art Builder

  Nädala äpp: Pixel Art Builder

  26. November 2015
  Pixel Art Builder on lihtne rakendus, mis võimaldab joonistada erinevaid mustreid näiteks ristpiste, kudumise, lapitöö jms jaoks. Sobib igas vanuses kasutajale.
  Arhiveeritud.
 • Nädala äpp: Autodesk 123D Catch

  Nädala äpp: Autodesk 123D Catch

  20. November 2015
  Selle nädala staar on 123D Catch äpp ja programm, mille abiga on võimalik mistahes objetist - esemest, ehitisest, inimesest jne - luua 3D pilt. Äppi tutvustab Mari Tõnisson.
  Arhiveeritud.
 • Neli veebirakendust uue keele õppeks

  Neli veebirakendust uue keele õppeks

  23. November 2015
  Uue keele omandamine on muutunud tänu mobiilirakendustele lihtsamaks ja kättesaadavamaks, interaktiivsed keeleõppematerjalid võimaldavad õpet sõltumata ajast. Veebiportaal educatorstechnology.com on järjestanud neli parimat veebilehte uue keele õppeks.
  Arhiveeritud.
 • Ülevaade interaktiivsetest tahvlitest õppetöös

  Ülevaade interaktiivsetest tahvlitest õppetöös

  23. November 2015
  Tahvel on juba pikka aega olnud meie klassiruumides kesksel kohal. Muutunud on vaid tahvli värv ja välimus, kuid funktsioon on olnud sama – edastada õpilastele informatsiooni visuaalselt. 1990. aastatel ilmusid klassiruumidesse uut tüüpi tahvlid – interaktiivsed tahvlid.
  Arhiveeritud.
 • Veebiseminaris tutvustame Koolielu portaali uusi töövahendeid

  Veebiseminaris tutvustame Koolielu portaali uusi töövahendeid

  06. November 2015
  Oktoobris lisandus Koolielu portaali kuus uut juhendit – Word Mover, Texter, Picassohead, Bounce, Toggle ja Loquiz – mida HITSA tasuta veebiseminaril 10. novembril tutvustatakse.
  Arhiveeritud.
 • Nädala äppi "Music composition" õpetab kasutama 10-aastane Ott

  Nädala äppi "Music composition" õpetab kasutama 10-aastane Ott

  13. Oktoober 2015
  Ainekuul tutvustame noodikirjutamise äppi "Music composition", mis võimaldab noodikirja panna ühe- ja mitmehäälset muusikat. Äppi tutvustab ainemoderaator Aet Mikli.
 • Nädala äpp: Endomondo

  Nädala äpp: Endomondo

  09. Oktoober 2015
  Endomondo on tasuta elektrooniline treeningpäevik, mis põhineb mobiili äpil ja mis jälgib GPS asukoha määramise abil sportlast ning salvestab sportliku tegevuse liikumist kaardil. Äppi tutvustavad ainemoderaatorid Jaanika Rändla ja Raul Rändla.
 • Täna algab täiskasvanud õppija nädal

  Täna algab täiskasvanud õppija nädal

  09. Oktoober 2015
  Reedel, 9. oktoobril kell 12 algab XVIII täiskasvanud õppija nädal „Õige aeg on õppida” Rahvusooperis Estonia toimuva tunnustusüritusega, kus kuulutatakse välja aasta õppija, aasta koolitaja, aasta koolitussõbralik organisatsioon, aasta koolitussõbralik omavalitsus ning aasta õpitegu.
  Arhiveeritud.
 • Spordiäppide kasutusvõimalusi kehalises kasvatuses

  Spordiäppide kasutusvõimalusi kehalises kasvatuses

  01. Oktoober 2015
  Oktoobrikuu on Koolielus kunsti- ja liikumiskuu. Kehalise kasvatuse ainemoderaator Raul Rändla tutvustab kahte põnevat rakendust kehalise kasvatuse tundides kasutamiseks.
  Arhiveeritud.