Loov õppur, loov õpetaja

 • Väätsa Põhikoolis oli kosmosepäev

  Väätsa Põhikoolis oli kosmosepäev

  02. Aprill 2018
  29. märtsil oli Väätsa Põhikoolis tähtis ja põnevusega oodatud päev – (vahe)punkti sai teadusprojekt, mille tulemusena saadeti kosmose piirile heeliumipallid ise meisterdatud teadusjaamadega.
 • Virtuaalreaalsuse veebiseminar nüüd järelvaadatav

  Virtuaalreaalsuse veebiseminar nüüd järelvaadatav

  29. Märts 2018
  HITSA viis 23. märtsil läbi veebiseminari "Virtuaalreaalsus", kus erinevad koolid jagasid oma kogemust virtuaalreaalsuse kasutamise kohta. Veebiseminari saavad kõik huvilised järele vaadata!
 • Kutsume õpetajaid digiõpiku koolitustele

  Kutsume õpetajaid digiõpiku koolitustele

  22. Märts 2018
  Valmimas on informaatika digiõpikud I ja II kooliastmele, mida järgmisel õppeaastal kõik õpetajad kasutada saavad. Õpikute tutvustamiseks toimuvad aprillis ja mais tasuta koolitused õpetajatele.
 • Teistmoodi öö koolimajas: filmiöö

  Teistmoodi öö koolimajas: filmiöö

  21. Märts 2018
  15. märtsi õhtupoolikul on Peetri Põhikool ebatavaliselt lasterohke. Nagu oleksid õpilased öö ja päeva segamini ajanud või ülemäära usinateks hakanud. Majas uudistas ringi Peetri kooli huvijuht Kadri Pihelo ja saatis nähtust loo Koolielule.
 • Osale koos õpilastega eTwinningu veebimängus!

  Osale koos õpilastega eTwinningu veebimängus!

  16. Märts 2018
  eTwinningu kevadkampaania algab veebimänguga, milles kõik tvinnijad saavad osaleda ja auhindu võita! Osalema on oodatud igas vanuses õpilased koos õpetajaga.
 • Pelgulinna Gümnaasiumis alustas aerokool

  Pelgulinna Gümnaasiumis alustas aerokool

  09. Märts 2018
  Tallinna Haridusameti toetatud projekt #EduInnoLab jõudis neljanda innovatsioonilabori avamiseni: 7. märtsil avas uksed Pelgulinna Gümnaasiumi aerokool.
 • Ida-Virumaa noorte kunstiturniir 2018 "Vabana sündinud" ootab osalema!

  Ida-Virumaa noorte kunstiturniir 2018 "Vabana sündinud" ootab osalema!

  08. Märts 2018
  Ootame kõiki Eesti üldhariduskoolide kunstiõpetajaid koos oma 7.-12. klassi õpilastega osalema 6. aprillil 2018 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumis juba neljandat korda toimuvale Ida-Virumaa noorte kunstiturniirile.
 • Mäng võib olla ka õpetaja töö

  Mäng võib olla ka õpetaja töö

  08. Märts 2018
  Kiili Gümnaasiumi klassiõpetajad harjutasid koolivaheajal mängimist – „Mängiv noor on õppiv noor“, sellist pealkirja kandis koolitus, mida viis läbi Mihkel Kangur OÜst Skeene Koolitusteenused.
 • Horisondist leiab lisamaterjali loodus- ja reaalainete tundidesse

  Horisondist leiab lisamaterjali loodus- ja reaalainete tundidesse

  05. Märts 2018
  Ajakirjadest leiab ainetunnis ikka lisamaterjali õpitava teema juurde. Eriti, kui ajakirjad on digitaalselt kättesaadavad. Populaarsel teadusajakirjal Horisont läks küll aega, et kõik numbrid digiteerida, aga nüüd on töö tehtud ja tunnustuski käes.
 • Martna Põhikoolis oli veebruaris kolm digisündmust

  Martna Põhikoolis oli veebruaris kolm digisündmust

  27. Veebruar 2018
  Martna Põhikool tähistas Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva digiürituste sarjaga. Veebruar oli täis tihedat tööd ja teadmiste kontrolli: animeeriti plakateid, tehti mini-Robotexi ja peeti nutiviktoriini. Üritused on seotud Erasmus+ projektiga “Programmeeri oma tulevikku”.