Loov õppur, loov õpetaja

 • Teistmoodi öö koolimajas: filmiöö

  Teistmoodi öö koolimajas: filmiöö

  21. Märts 2018
  15. märtsi õhtupoolikul on Peetri Põhikool ebatavaliselt lasterohke. Nagu oleksid õpilased öö ja päeva segamini ajanud või ülemäära usinateks hakanud. Majas uudistas ringi Peetri kooli huvijuht Kadri Pihelo ja saatis nähtust loo Koolielule.
 • Osale koos õpilastega eTwinningu veebimängus!

  Osale koos õpilastega eTwinningu veebimängus!

  16. Märts 2018
  eTwinningu kevadkampaania algab veebimänguga, milles kõik tvinnijad saavad osaleda ja auhindu võita! Osalema on oodatud igas vanuses õpilased koos õpetajaga.
 • Pelgulinna Gümnaasiumis alustas aerokool

  Pelgulinna Gümnaasiumis alustas aerokool

  09. Märts 2018
  Tallinna Haridusameti toetatud projekt #EduInnoLab jõudis neljanda innovatsioonilabori avamiseni: 7. märtsil avas uksed Pelgulinna Gümnaasiumi aerokool.
 • Ida-Virumaa noorte kunstiturniir 2018 "Vabana sündinud" ootab osalema!

  Ida-Virumaa noorte kunstiturniir 2018 "Vabana sündinud" ootab osalema!

  08. Märts 2018
  Ootame kõiki Eesti üldhariduskoolide kunstiõpetajaid koos oma 7.-12. klassi õpilastega osalema 6. aprillil 2018 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasiumis juba neljandat korda toimuvale Ida-Virumaa noorte kunstiturniirile.
 • Mäng võib olla ka õpetaja töö

  Mäng võib olla ka õpetaja töö

  08. Märts 2018
  Kiili Gümnaasiumi klassiõpetajad harjutasid koolivaheajal mängimist – „Mängiv noor on õppiv noor“, sellist pealkirja kandis koolitus, mida viis läbi Mihkel Kangur OÜst Skeene Koolitusteenused.
 • Horisondist leiab lisamaterjali loodus- ja reaalainete tundidesse

  Horisondist leiab lisamaterjali loodus- ja reaalainete tundidesse

  05. Märts 2018
  Ajakirjadest leiab ainetunnis ikka lisamaterjali õpitava teema juurde. Eriti, kui ajakirjad on digitaalselt kättesaadavad. Populaarsel teadusajakirjal Horisont läks küll aega, et kõik numbrid digiteerida, aga nüüd on töö tehtud ja tunnustuski käes.
 • Martna Põhikoolis oli veebruaris kolm digisündmust

  Martna Põhikoolis oli veebruaris kolm digisündmust

  27. Veebruar 2018
  Martna Põhikool tähistas Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva digiürituste sarjaga. Veebruar oli täis tihedat tööd ja teadmiste kontrolli: animeeriti plakateid, tehti mini-Robotexi ja peeti nutiviktoriini. Üritused on seotud Erasmus+ projektiga “Programmeeri oma tulevikku”.
 •  

  Noored ehitasid Eesti 100. sünnipäevaks 100 ahelreaktsioonimasinat

  25. Veebruar 2018
  Pühapäeval, 25. veebruaril kogunesid sajad noored üleriigilisele noorte inseneride festivalile. Sündmusel esitleti Eestile kingituseks valminud 100 ahelreaktsioonimasinat, mille ehitamine näitab noorte nutikust.
 • Tule testi uusi veebikeskkondi!

  Tule testi uusi veebikeskkondi!

  20. Veebruar 2018
  Uus veebikeskkond jõuab õppetöösse vaid innovaatiliste õpetajate ja haridustehnoloogide abiga! Seega - innovaatiline õpetaja, tule ühine uute keskkondade testijate seltskonnaga, testida saab õppeaasta lõpuni! Kolmele parimale testijale auhinnad.
 • EV100 luulemaraton Kadrioru Saksa Gümnaasiumis

  EV100 luulemaraton Kadrioru Saksa Gümnaasiumis

  20. Veebruar 2018
  Esmaspäeval, 19. veebruaril toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumi Mäe majas suur ülekooliline luulemaraton „Vähemalt 100 luuletust Eesti autoritelt“. Ürituse eesmärgiks oli tõsta esile ja väärtustada oma keelt, kultuuri ja rahvast.