ProgeTiiger

 •  

  Meeril on üks väike robot...

  17. Oktoober 2016
  Edisoni haridusrobotite komplekte peaks meie koolides-lasteaedades olema juba sadakond. Seda statistikat, kui aktiivselt neid õppetöös kasutatakse, paraku veel ei peeta, aga kindel on, et iga uus tahab harjumist.
 • Veebiseminaril tutvustatakse ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumikku

  Veebiseminaril tutvustatakse ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumikku

  14. Oktoober 2016
  Valmimas on ProgeTiigri digitaalse õppevara kogumik, mistõttu otsib HITSA koolitajaid, kes maakondades kogumikku tutvustavat koolitust läbi viima hakkaks. Kõigile huvilistele tutvustatakse kogumikku esmaspäeval, 17. oktoobril kell 16.00-17.00 toimuval veebiseminaril.
 • Programmeerimine vallutab nädalaks Eesti

  Programmeerimine vallutab nädalaks Eesti

  14. Oktoober 2016
  15.-23. oktoobrini toimub üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mis toob kokku tuhanded programmeerimishuvilised ka Eestis. Nädala jooksul toimub ligi 150 tasuta programmeerimisüritust lastele, noortele ja täiskasvanutele pea igas maakonnas.
 • Programmeerimis- ja robootikaalased koostööprojektid Eesti koolides

  Programmeerimis- ja robootikaalased koostööprojektid Eesti koolides

  11. Oktoober 2016
  HITSA kutsub kõiki alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajaid 4.-5. novembril toimuvale seminarile, mis keskendub programmeerimis- ja robootikaalaste koostööprojektide loomisele Eesti koolides.
 • Ligi 100 tasuta tehnoloogia õpituba üle Eesti ootavad lapsi osalema

  Ligi 100 tasuta tehnoloogia õpituba üle Eesti ootavad lapsi osalema

  04. Oktoober 2016
  HITSA eestvedamisel korraldavad õpetajad ja haridusasutused 15.-23. oktoobril ligi 100 ProgeTiigri õpituba üle kogu Eesti, et tutvustada lastele ja noortele, kuidas tehnoloogiat enda kasuks tööle panna. Õpitubasid korraldatakse üleeuroopalise programmeerimisnädala Code Week raames.
 • Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  03. Oktoober 2016
  Ilmunud on värske e-õppe uudiskiri, millega tähistame kümne aasta möödumist esimese uudiskirja väljaandmisest. Seekord pöörame tähelepanu kutseharidusele – kuidas edeneb digipööre kutsehariduses ning milline on koolide senine kogemus.
 •  

  Algas 3D-jõuluehte konkurss õpilastele

  02. Oktoober 2016
  Eesti Tööõpetajate Selts ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts kuulutasid välja omaloomingukonkursi 3D-printeriga, CNC freespingiga või tikkimismasinaga jõuluehete tegemiseks.
 • Robotexi loovad konkursid ootavad osalejaid

  Robotexi loovad konkursid ootavad osalejaid

  29. September 2016
  Euroopa suurim robotivõistlus Robotex kutsub lapsi osalema 2.-4. detsembril toimuval kogupereüritusel. Kõikidel lastel on võimalik joonistada, pildistada või filmida võistlustöö loovate konkursside tarbeks.
 • Aasta suurim robootikaüritus Robotex kutsub osalema!

  Aasta suurim robootikaüritus Robotex kutsub osalema!

  03. Oktoober 2016
  2.–4. detsembrini toimub Tallinna Tehnikaülikoolis Euroopa suurim robotivõistlus Robotex, kus põnevaid tegevusi jagub mudilastest vanaisadeni välja.
 • Alanud on registreerumine Euroopa suurimale robotivõistlusele Robotex

  Alanud on registreerumine Euroopa suurimale robotivõistlusele Robotex

  27. September 2016
  Detsembri algul Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones toimuv Euroopa suurim robotivõistlus Robotex kutsub kõiki robotivõistlejaid erinevatele võistlustele registreeruma ja proovima jõudu enda loodud robotite osavuses.