ProgeTiiger

 • ProgeTiigri programm valiti parimate digioskusi arendavate projektide hulka

  ProgeTiigri programm valiti parimate digioskusi arendavate projektide hulka

  02. Detsember 2016
  Euroopa Komisjon andis esmakordselt välja auhinnad digitaalseid oskusi arendavatele projektidele, nelja Euroopa parima haridusprojekti hulka valiti ka Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse ProgeTiigri programm.
 • Täna kell 10 algab TTÜ spordihoones Robotex

  Täna kell 10 algab TTÜ spordihoones Robotex

  02. Detsember 2016
  Täna kell 10 avab külastajatele uksed maailma suurimaks robotivõistluseks pürgiv kogupereüritus Robotex.
 • Robot liikuma!

  Robot liikuma!

  29. November 2016
  Kiili Gümnaasimi õpetaja Etlin Ormak kirjutab, kuidas Kiili Gümnaasiumi 3. klass otsustas Code Weeki nädalal, et nad tahavad programmi Kodu Game Lab teistele õpetada.
 • Maailma suurimale Robotexile on oodatud ka täiskasvanud, õppima

  Maailma suurimale Robotexile on oodatud ka täiskasvanud, õppima

  25. November 2016
  Nädala pärast saab Mustamäest kolmeks päevaks maailma robootika pealinn, kirjutab Linnaleht. Tänavusel Robotexil on digitaalse lõhe vähendamiseks töötoad ka täiskasvanuile.
 • Koodi minuga, õpetaja!

  Koodi minuga, õpetaja!

  23. November 2016
  Merivälja Koolis 18. ja 20. oktoobri pikkadel (30 minutit) vahetundidel 2016. Õpetajad said omal nahal tunda, mis tunne on, kui peaaegu võõras inimene kutsub sind tegema midagi, mida sa üldse ei oska. Pööratud klassiruum ja pööratud tunded. Sellest kirjutab Merivälja Kooli õpetaja Aivi Osman.
 • HITSA veebiseminarid 22. ja 24. novembril

  HITSA veebiseminarid 22. ja 24. novembril

  22. November 2016
  Sel nädalal toimub kaks veebiseminari: esimesel keskendutakse õppematerjalide loomise põhimõtetele ning teisel räägitakse õppevara uuendamise võimalustest.
 • Robotex suurendab 1000 täiskasvanu digitaalset kirjaoskust

  Robotex suurendab 1000 täiskasvanu digitaalset kirjaoskust

  21. November 2016
  Alanud on registreerumine Robotexi täiskasvanute töötubadesse. Sel aastal korraldatakse lisaks 23 võistlusele ja tehnoloogianäitusele esmakordselt töötoad täiskasvanute digitaalse kirjaoskuse suurendamiseks.
 • Raspberry Pi algajatele

  Raspberry Pi algajatele

  21. November 2016
  Raspberry Pi on pisike, pangakaardi suurune, aga väga võimekas arvuti. Seda kasutatakse paljude tavaarvutigagi tehtavate toimingute jaoks. HITSA koolitusel „Raspberry Pi algajatele“ saab teada, kuidas miniarvutit kasutada loodus- ja reaalainetes.
 • Kuld, hõbe ja pronks II

  Kuld, hõbe ja pronks II

  18. November 2016
  HITSA tunnustuse „Digitaalselt aktiivne kool“ pälvinud 79 õppeasutustes on digitegevused kindlasti erinevad, just sellele koolile omased. Oma kogemusi tutvustavad Konguta Kooli, Peetri Lasteaed-Põhikooli ja Kohtla-Nõmme Kooli õpetajad.
 • Koodinädal 2016 Pärnu Rääma Põhikoolis

  Koodinädal 2016 Pärnu Rääma Põhikoolis

  16. November 2016
  Rääma Põhikoolis toimus koodinädala raames 3 ägedat tegevust: programmeerisid Code.org keskkonnas lapsevanemad; robootikaringis programmeeriti Edisoni roboteid ning õpilased ise programmeerisid Code.org keskkonnas.
Haridus- ja Noorteamet