Rahvusvaheline kogemus

 • Algas Tallinna Ülikooli rahvusvaheline suvekool

  Algas Tallinna Ülikooli rahvusvaheline suvekool

  10. Juuli 2018
  Tallinna Ülikooli rahvusvaheline suvekool Tallinn Summer School toimub sellel aastal 9.-27. juulini ning programmis on 18 kursust. Mõnele kursusele on registreerimine veel avatud. Oodata on umbes 340 osalejat pea 60 riigist.
 •  

  Maaülikool arendab keskkonnaõpet Mongoolias ja Vietnamis

  04. Juuli 2018
  Eesti Maaülikool alustas juhtpartnerina Erasmus+ projektis „Keskkonnapoliitika, -korralduse ja –tehnoloogia integreeritud doktoriõppe programm“, mille eesmärk on parendada keskkonnavaldkonna doktoriõpet Ukraina, Mongoolia ja Vietnami partnerülikoolides.
 • Üleeuroopalisel kutseoskuste nädalal tunnustatakse parimaid õppeasutusi ja õpetajaid

  Üleeuroopalisel kutseoskuste nädalal tunnustatakse parimaid õppeasutusi ja õpetajaid

  04. Juuli 2018
  5.-9. novembrini tähistatakse üleeuroopalist kutseoskuste nädalat ning selle raames antakse üle ka rida tunnustusi kutsehariduse vallas silmapaistvaid tegusid teinud isikutele ja institutsioonidele. Kandideerimisavaldusi saab esitada kuni 20. augustini.
 •  

  Eestis toimub läbi aegade suurim teaduskonverents

  03. Juuli 2018
  2.-7. juulini toimub Eestis rahvusvaheline teaduskonverents EGOS, mis toob üle maailma Tallinnasse kokku ligi 2000 teadlast, kes uurivad organisatsioonide arengut muutuste ja üllatuste keskkonnas.
 • Baltimaade geograafiaolümpiaadi võit läks Lätti

  Baltimaade geograafiaolümpiaadi võit läks Lätti

  02. Juuli 2018
  Juuni lõpus Lätis toimunud viienda Baltimaade geograafiaolümpiaadi üldvõidu sai lätlane. Eestlastest oli parim Tallinna Reaalkooli õpilane Andreas Must, kes sai 21. koha.
 • Otsime tuleviku klassiruumi saadikuid

  Otsime tuleviku klassiruumi saadikuid

  29. Juuni 2018
  Teeme üleskutse koolidele, kes plaanivad lähiajal ruumikorralduse muutust ja otsivad kontseptsiooni, mille alusel luua uut innovaatilist klassiruum. Remondi või uue koolimaja planeerimisel tuleb arvestada, et muutunud õpikäsituse rakendamisel on tähtis ka muutus füüsilises õpikeskkonnas.
 •  

  Küpsustunnistuse sai kaks esimest Tallinna Euroopa kooli lõpetajat

  28. Juuni 2018
  27. juunil said küpsustunnistused ehk Euroopa bakalaureuse (European Baccalaureate) õppeprogrammi lõputunnistused kaks esimest Tallinna Euroopa kooli lõpetajat. Küpsustunnistused andis kooli lõpuaktusel üle Euroopa Koolide peasekretär Giancarlo Marcheggiano.
 • Reaalerialade tudengid saavad kandideerida Skype’i välisõpingute magistristipendiumile

  Reaalerialade tudengid saavad kandideerida Skype’i välisõpingute magistristipendiumile

  27. Juuni 2018
  Skype ja Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kuulutavad välja konkursi 2018. aasta Skype’i välisõpingute magistristipendiumile. Stipendiumisumma on 8000 eurot ja selle eesmärk on suurendada magistriõppe kättesaadavust Eesti tudengitele välisülikoolides.
 • Rahvusvahelised eksperdid arutavad Tallinnas digitaliseerumise mõju noortele

  Rahvusvahelised eksperdid arutavad Tallinnas digitaliseerumise mõju noortele

  26. Juuni 2018
  Tallinnas toimub noorte sotsiaalse kaasatuse ja digitaliseerumise teemaline rahvusvaheline sümpoosium, mille fookuses on digitaliseerumise mõju noortele.
 • Teadus – see on kõikidele!

  Teadus – see on kõikidele!

  25. Juuni 2018
  Narva Kesklinna Gümnaasiumis lõppes sel kevadel ERASMUS+ rahvusvaheline projekt "Science 4 all" ehk "Teadus kõikidele". Narva Kesklinna Gümnaasiumi projektipartnerid olid Poola, Portugali ja Prantsusmaa koolid.