Uudiste arhiiv

 • Uuring: Eesti noored on noorsootööga rahul, kuid soovivad rohkem võimalusi ja valikuid

  Uuring: Eesti noored on noorsootööga rahul, kuid soovivad rohkem võimalusi ja valikuid

  10. Juuni 2016
  Pea 90% Eesti noorest on noorsootööga rahul, kuid suur osa ootab mitmekülgsemaid ning kaasaegsemaid valikuid, selgus äsja valminud uuringust.
  Arhiveeritud.
 •  

  Täna lõpetab Noored Kooli 8. lend

  09. Juuni 2016
  Täna lõpetab Noored Kooli (NK) 8. lend, kuhu kuulub 18 noort, kes läksid meie programmiga 2014. aasta septembris õpetajateks koolidesse üle Eesti.
  Arhiveeritud.
 •  

  Riik suunab üle 54 miljoni euro seitsme teadus- ja õppehoone ehitusse

  09. Juuni 2016
  Valitsus kinnitas ülikoolide ja teadusasutuste arenguprogrammi ASTRA investeeringute kava, millega toetatakse seitsme teadus- ja õppehoone ehitamist või renoveerimist kokku 54,1 miljoni euroga. Toetust saavate hoonete seas on näiteks nii Kunstiakadeemia peahoone kui ka Muusikaakadeemia saalikompleks
  Arhiveeritud.
 • Euroopa kübervõistluse Eesti eelvooru tulemused on selgunud

  Euroopa kübervõistluse Eesti eelvooru tulemused on selgunud

  09. Juuni 2016
  6.-7. juunil toimus üle-Eestiline kübervõistlus 14-30-aastastele noortele. Virtuaalvõistluse „Päästke Dogeland“ parimate oskustega noored esindavad Eestit Euroopa kübervõistlusel “European Cyber Security Challenge 2016”.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tallinna Tehnikakõrgkool näitab värskeid rakendusarhitektuuri lõputöid

  09. Juuni 2016
  9. juunil kell 17 avatakse Rahvusraamatukogu 6. korruse galeriis Tallinna Tehnikakõrgkooli rakendusarhitektuuri eriala üliõpilastööde näitus.
  Arhiveeritud.
 • Võõrkeeleõpetajad üle maailma kohtuvad Tallinnas

  Võõrkeeleõpetajad üle maailma kohtuvad Tallinnas

  09. Juuni 2016
  Võõrkeeleõpetajad üle kogu maailma kogunevad täna Tallinnas, et vahetada kogemusi ja ideid ning arutleda kolleegidega keeleõppe ja õpetaja muutuva rolli üle.
  Arhiveeritud.
 • Koolirobootika suurim probleem on juhendajate puudus

  Koolirobootika suurim probleem on juhendajate puudus

  08. Juuni 2016
  Kolmapäeval, 8. juunil toimus TTÜ Mektorys Eesti esimene koolirobootika konverents, kus tehti kokkuvõtteid MTÜ Robootika eestvedamisel läbi viidud ERASMUS+ projekti „Robotics for Schools“ tulemustest ja koolidele valminud materjalidest.
  Arhiveeritud.
 •  

  Rae valda rajatakse riigigümnaasium

  08. Juuni 2016
  8. juunil algusega kell 14.00 allkirjastavad minister Jürgen Ligi ja Rae vallavanem Mart Võrklaev Jüri Gümnaasiumi (Laste 3, Jüri) aulas ühiste kavatsuste kokkuleppe, millega väljendatakse kindlat tahet asuda pidama läbirääkimisi riigigümnaasiumi asutamiseks Rae valda.
  Arhiveeritud.
 •  

  Uus tippkeskus seob bioloogia ja inseneriteaduse

  08. Juuni 2016
  Viimastel aastatel on inseneriteadus tunginud jõuliselt bioloogiasse võimaldades luua täiesti uudsete omadustega süsteeme. Selliste tehnoloogiate abil toodetakse mitmeid maitseaineid, kütuseid ja ravimeid. Tartu ülikooli molekulaarse rakutehnoloogia tippkeskus sellise valdkonnaga tegelebki.
  Arhiveeritud.
 •  

  Narva Kutseõppekeskus alustas suvise vastuvõtuga

  08. Juuni 2016
  Narva Kutseõppekeskus alustas esmaspäeval suvist vastuvõtuperioodi, mis lõppeb augusti alguses ja toob uued meistriõpilased kokku 32 erialale.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet