eTwinning

 • Tulekul on kaks eTwinningu veebiseminari

  Tulekul on kaks eTwinningu veebiseminari

  16. Jaanuar 2017
  Reedel, 20. jaanuaril kell 16.00-17.00 toimub veebiseminar „eTwinning Live – Adobe Connecti kasutamine“; esmaspäeval, 23. jaanuaril kell 18.00-19.00 toimub veebiseminar „Suhtlemine veebipõhistes projektides“.
 • Veebiseminar tutvustab õpetajatele rahvusvahelisi koostöövõimalusi

  Veebiseminar tutvustab õpetajatele rahvusvahelisi koostöövõimalusi

  20. Detsember 2016
  Kutsume kõiki õpetajaid ja haridustöötajaid HITSA ja Archimedese ühisele veebiseminarile “Rahvusvaheline koostöö - Erasmus+, eTwinning ja School Education Gateway“ 11. jaanuaril 2017 kell 16.00.
 • eTwinningu jõulud

  eTwinningu jõulud

  11. Detsember 2016
  Pühade ja tähtapäevadega seotud eTwinningu projektid leiavad kiiresti koostööpartnerid. Jõulud eTwinningus ei ole erand: see on võimalus kaasata lapsi fantaasiarikkale, rõõmsale, traditsioone väärtustavale ja uudseid ülesandelahendusi pakkuvale teekonnale.
 • eTwinningu 2016. aasta parim projekt aitas noortel enesehinnangut tõsta

  eTwinningu 2016. aasta parim projekt aitas noortel enesehinnangut tõsta

  09. Detsember 2016
  eTwinningu 2016. aasta parimaks projektiks kuulutati Poola, Prantsusmaa ja Itaalia õpetajate ning õpilaste koostöös valminud projekt „Peeglike, peeglike...“, mis tegeles noorte enesehinnangu probleemidega. Rääkisime võiduprojektist Poola õpetaja Iwona Jodłowską’ga.
 • eTwinningu koolitus projektitöös osalenud õpetajatele

  eTwinningu koolitus projektitöös osalenud õpetajatele

  22. November 2016
  eTwinningu koolitustele oodatakse õpetajaid, kel on varasematest aastatest eTwinningu projektitöö kogemus, kuid kes pole mõni aeg eTwinningu projektitöös osalenud ning tahavad lähemalt tutvuda uuenenud eTwinningu portaaliga ja uute suundadega projektõppes.
 • Koolijuhid on oodatud eTwinninguga liituma!

  Koolijuhid on oodatud eTwinninguga liituma!

  22. November 2016
  Koolijuhid on oodatud liituma eTwinningu grupiga, kus koolijuhid üle kogu Euroopa arutlevad hariduslike päevakajaliste küsimuste üle ning otsivad ühiselt vastuseid küsimustele, mis puudutavad nii koolijuhtimist kui ka laiemaid ühiskondlikke teemasid.
 • eTwinningu aastakonverentsil räägiti digitaalsete kodanike kasvatamisest

  eTwinningu aastakonverentsil räägiti digitaalsete kodanike kasvatamisest

  17. November 2016
  Juba 11. korda toimunud eTwinningu aastakonverents tõi oktoobri lõpus Ateenasse kokku üle pooletuhande õpetaja Euroopast ja mujaltki. Eestist osales konverentsil kaheksa õpetajat, kes annavad ülevaate konverentsi töötubades kuuldust-nähtust.
 • Tänapäeva noored vajavad rohkem inimlikkust ja empaatiat

  Tänapäeva noored vajavad rohkem inimlikkust ja empaatiat

  08. November 2016
  Praegused noored oleks nagu hoopis teises maailmas üles kasvanud kui varasemad põlvkonnad. Ja nad ongi. eTwinningu aastakonverentsil esinenud Emma Mulqueeny rääkis peale 1997. aastat sündinud lastest ning selgitas, kuidas sotsiaalmeedia uut põlvkonda ja digitaalseid kodanikke kasvatab.
 • Veebikursus tutvustab eTwinningu portaali

  Veebikursus tutvustab eTwinningu portaali

  19. Oktoober 2016
  Kõik õpetajad, kes soovivad tutvuda uuenenud eTwinningu portaaliga, on oodatud osalema eTwinningu veebikursusel, mis toimub 7. novembrist kuni 5. detsembrini. Kursusel tutvutakse lähemalt eTwinning Live’i ja Twinspace´iga.
 • Bratislavas õppimas ja ajalugu nautimas

  Bratislavas õppimas ja ajalugu nautimas

  16. Oktoober 2016
  Kolm õpetajat Eestist olid oktoobri alguses eTwinningu rahvusvahelisel koolitusel Bratislavas. Õpiti tundma nii eTwinningu võimalusi õppetöös kui imetleti kohalikku käsitööd.