4.-6. oktoobrini toimus Inglismaal Leedsis eTwinningu seminar “Ettevõtlus hariduses”. Seminaril olid osalejad Eestist, Inglismaalt, Sloveeniast, Prantsusmaalt, Slovakkiast, Tšehhist, Belgiast, Austriast ja Norrast.
Teisipäeval, 9. oktoobril pidasid veebiseminari eTwinningu mentorid, et plaanida võrgustiku tegevusi, multiprojekte ja uute mentorite kaasamist eTwinningusse.
Koolitusel tutvustame rahvusvahelist koostöö tegemise programmi eTwinning, räägime lähemalt projektiõppe võimalustest Eesti koolis ning toome näiteid läbi viidud projektidest.
eTwinningu suvekoolis keskendusid õpetajad seekord sellele, kuidas teha head eTwinningu projekti ning mis on meemid. Viimaseid tehti ise ka, ja see oli väga lõbus tegevus.
Tahad algaval õppeaastal oma õpilasi uute põnevate projektidega üllatada? Kutsume põhikooli- ja gümnaasiumiõpetajaid rahvusvahelistele eTwinningu seminaridele, kust saab hulgaliselt kasulikke ideid ka enda klassiruumi. Osalustaotlusi ootame hiljemalt 5. septembriks.
Juuni keskpaigas tegid eTwinningusse aktiivselt panustanud õpetajad kokkuvõtteid eTwinningu õppeaastast, tunnustati parimaid projekte ja kõige aktiivsemad koolid said kätte märgise „eTwinningu kool“.
21. ja 22. augustil toimub Pärnus Hotelli Strand konverentsikeskuses eTwinningu suvekool, kuhu oodatakse õpetajaid, kes 2017/2018. õppeaastal osalesid eTwinningu projektitöös.
eTwinningu 2017/18. õa projektivõistluse võidutöös koostavad ja lahendavad lapsed huvitavaid ülesandeid. Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli lasteaialapsed õpetaja Leila Lehtmetsa juhendamisel on projekti „Elu kui vikerkaar“ nutikad autorid.