eTwinning

 • Kontaktseminar "Balti meri - ühine pärand, jagatud väärtused!"

  Kontaktseminar "Balti meri - ühine pärand, jagatud väärtused!"

  30. September 2016
  Sellel sügisel on veel võimalus osaleda ühel eTwinningu rahvusvahelisel kontaktseminaril, mis toimub 17.-20. novembrini Sopotis, Poolas. Eestist saab osaleda neli õpetajat.
 • Projektõpe aitab lõimida erialaõpingud nii keeleõppe kui ka infotehnoloogiaga

  Projektõpe aitab lõimida erialaõpingud nii keeleõppe kui ka infotehnoloogiaga

  03. Oktoober 2016
  eTwinningu projektivõistlusel säranud kutsehariduse projekti „Valentinipäeva kook“ raames tutvusid õpilased valentinipäeva küpsetistega Eestis ja Türgis, kusjuures projekt lõimis pagaritöö erialaõpingud keeleõppe, infotehnoloogia ja kultuurilooga.
 • eTwinningu projektivõistlusel tunnustatakse silmapaistvaid projekte

  eTwinningu projektivõistlusel tunnustatakse silmapaistvaid projekte

  03. Oktoober 2016
  Igal aastal korraldab HITSA eTwinningu projektivõistluse, kus selguvad aasta parimad projektid. Sel õppeaastal saab projektivõistlusele oma töid esitada kuni 30. aprillini 2017, selleks palume täita eTwinning Live’is projekti kvaliteedimärgi taotluse.
 • eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  03. Oktoober 2016
  Ajal, mil sotsiaalmeedia ja sotsiaalsed võrgustikud teevad oma võidukäiku, tasub vaadata üle ka võimalused oma ametivõrgustiku kujundamiseks eTwinningus. Uuenenud eTwinning Live pakub selleks mitmeid võimalusi.
 • eTwinning toetab õpetajakoolitust

  eTwinning toetab õpetajakoolitust

  03. Oktoober 2016
  eTwinningu üleeuroopaliste tegevuste koordinaator European Schoolnet alustas paar aastat tagasi projektiga, et eTwinningu võimalusi ka õpetajateks õppivatele üliõpilastele tutvustada.
 • eTwinningu koolitus algajatele

  eTwinningu koolitus algajatele

  27. September 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub kõiki projektõppest huvitatud õpetajaid koolitusele „eTwinning algajatele“. Koolitus toimub 7. ja 8. oktoobril 2016 Tallinnas Euroopa hotelli (Paadi 5) konverentsikeskuses.
 • Tallinnas toimub eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar

  Tallinnas toimub eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar

  15. September 2016
  15.-17. septembrini toimub Tallinnas rahvusvaheline kontaktseminar õpetajatele eTwinningu projektipartnerite leidmiseks ning uute projektide loomiseks. Kontaktseminaril osalevad Eesti, Austria ja Saksamaa õpetajad.
 • eTwinningu suvekool projektitöös osalenud õpetajatele

  eTwinningu suvekool projektitöös osalenud õpetajatele

  20. Juuli 2016
  HITSA korraldab 22. ja 23. augustil 2016 Pärnus hotellis Strand eTwinningu suvekooli, kuhu oodatakse kõiki õpetajaid, kes on 2015/16. õppeaastal osalenud eTwinningu projektitöös.
 • eTwinninguga Vilniuses

  eTwinninguga Vilniuses

  13. Juuni 2016
  Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi õpetaja Jevgenia Meškenaite esindas oma kooli eTwinningu seminaril Vilniuses. 8.-11. juunini toimunud seminar käsitles mänguliste elementide lisamist õppekavasse („Integration of gamification into curriculum“).
  Arhiveeritud.
 • eTwinning kodulinnast laulumängudeni

  eTwinning kodulinnast laulumängudeni

  06. Juuni 2016
  Lisaks kolmele 2015/16. õppeaasta parimale eTwinningu projektile tunnustati tänavusest eTwinningu-aastast kokkuvõtteid tehes ka kõige omanäolisemaid töid. Kes paistis silma kodukoha hea tundmisega, kes kasutas uudseid digivahendeid, kes panustas õpirõõmule.
  Arhiveeritud.