eTwinning

 • eTwinningu veebiseminarid novembris ja detsembris

  eTwinningu veebiseminarid novembris ja detsembris

  20. November 2017
  29. novembril toimub veebiseminar "Autoriõigus ja eTwinning", 6. detsembril "Pildistamine eTwinningu projektides". Vaata lähemalt ja registreeru!
 • Kuidas koolis kõiki kaasata

  Kuidas koolis kõiki kaasata

  17. November 2017
  eTwinningu aastakonverents toob igal aastal kokku üle pooletuhande õpetaja kõikjalt Euroopast. Tänavuse konverentsi teemaks oli kaasamine ning sisuks ühtekokku 62 töötuba. Konverentsil osalenud Eesti õpetajad jagavad Koolielu lugejatele muljeid oma lemmik töötubadest.
 • eTwinningu rahvusvahelised veebikoolitused novembris

  eTwinningu rahvusvahelised veebikoolitused novembris

  06. November 2017
  eTwinningu õppimisüritused on lühikesed intensiivsed veebiarutelud ja -vestlused, kus ühtlasi saadakse uusi teadmisi. Teemad on seotud pedagoogiliste aspektidega. Üritusi juhib ekspert ning need hõlmavad aktiivset tööd ja õpetajate omavahelist arutelu.
 • eTwinningu kontaktseminaril Austrias algatati 10 uut projekti

  eTwinningu kontaktseminaril Austrias algatati 10 uut projekti

  30. Oktoober 2017
  Eesti õpetajad osalesid eTwinningu rahvusvahelisel kontaktseminaril, mis toimus 19.–20. oktoobrini Austrias Burgenlandi liidumaal Podersdorfis. Seminarist võttis osa kokku 30 algklasside- ja lasteaiaõpetajat Austriast, Ungarist, Saksamaalt, Belgiast, Poolast, Tšehhist ja Eestist.
 • Ettevõtluses toimivaid ideid koolidesse – eTwinningu seminar Poolas

  Ettevõtluses toimivaid ideid koolidesse – eTwinningu seminar Poolas

  23. Oktoober 2017
  Kutseharidusele suunatud eTwinningu seminar toimus 5.–8. oktoobrini Poolas Krakovis ja keskendus ettevõtlusele. Osalejaid oli kokku 67 ning eTwinningusse panustavatest riikidest olid esindatud Austria, Belgia, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Eesti, Prantsusmaa, Leedu, Poola ja Hispaania.
 • Eesti õpetajad panid Euroopa kolleegid programmeerima

  Eesti õpetajad panid Euroopa kolleegid programmeerima

  20. Oktoober 2017
  Kui peatselt lõppeval üleeuroopalisel Code Weekil tutvustavad õpetajad programmeerimist enamasti lastele, siis vahetult enne programmeerimisnädalat sai viis Eesti õpetajat end proovile panna ka Euroopa kolleegide koolitamisel.
 • Bratislavas toimusid eTwinningu töötoad kaasamisest

  Bratislavas toimusid eTwinningu töötoad kaasamisest

  10. Oktoober 2017
  5.–7. oktoobrini toimus Slovakkia pealinnas Bratislavas eTwinningu üleeuroopaline professionaalse arengu õpituba, kus osales 105 haridustöötajat 21 riigist. Töötubade peamine teema oli keeleliste ja kultuuriliste vähemuste ning erivajadustega (sh andekate) laste kaasamine.
 • eTwinningu nädalad 21. septembrist 26. oktoobrini

  eTwinningu nädalad 21. septembrist 26. oktoobrini

  21. September 2017
  eTwinning alustab uut kooliaastat ja kutsub 21. septembrist 26. oktoobrini osalema eTwinningu nädalatel. eTwinningu nädalatel uuritakse, kuidas toetab eTwinning kaasamist.
 • Kaasa kolleeg eTwinningusse!

  Kaasa kolleeg eTwinningusse!

  22. August 2017
  Seekordses eTwinningu suvekoolis said osalejad kohe alguses projektijuht Elo Allemannilt toreda ülesande: iga osaleja leiab suvekoolist endale viis uut eTwinningu sõpra. Ülesande täitmine oli ilmselt lihtne, sest koos olid eTwinningu asjatundjad.
 • Pärnus toimub eTwinningu suvekool

  Pärnus toimub eTwinningu suvekool

  20. August 2017
  21. ja 22. augustil toimub Pärnus eTwinningu suvekool õpetajatele, kes 2016/17. õppeaastal osalesid eTwinningu projektitöös.