eTwinning

 • Koolijuhid on oodatud eTwinninguga liituma!

  Koolijuhid on oodatud eTwinninguga liituma!

  22. November 2016
  Koolijuhid on oodatud liituma eTwinningu grupiga, kus koolijuhid üle kogu Euroopa arutlevad hariduslike päevakajaliste küsimuste üle ning otsivad ühiselt vastuseid küsimustele, mis puudutavad nii koolijuhtimist kui ka laiemaid ühiskondlikke teemasid.
 • eTwinningu aastakonverentsil räägiti digitaalsete kodanike kasvatamisest

  eTwinningu aastakonverentsil räägiti digitaalsete kodanike kasvatamisest

  17. November 2016
  Juba 11. korda toimunud eTwinningu aastakonverents tõi oktoobri lõpus Ateenasse kokku üle pooletuhande õpetaja Euroopast ja mujaltki. Eestist osales konverentsil kaheksa õpetajat, kes annavad ülevaate konverentsi töötubades kuuldust-nähtust.
 • Tänapäeva noored vajavad rohkem inimlikkust ja empaatiat

  Tänapäeva noored vajavad rohkem inimlikkust ja empaatiat

  08. November 2016
  Praegused noored oleks nagu hoopis teises maailmas üles kasvanud kui varasemad põlvkonnad. Ja nad ongi. eTwinningu aastakonverentsil esinenud Emma Mulqueeny rääkis peale 1997. aastat sündinud lastest ning selgitas, kuidas sotsiaalmeedia uut põlvkonda ja digitaalseid kodanikke kasvatab.
 • Veebikursus tutvustab eTwinningu portaali

  Veebikursus tutvustab eTwinningu portaali

  19. Oktoober 2016
  Kõik õpetajad, kes soovivad tutvuda uuenenud eTwinningu portaaliga, on oodatud osalema eTwinningu veebikursusel, mis toimub 7. novembrist kuni 5. detsembrini. Kursusel tutvutakse lähemalt eTwinning Live’i ja Twinspace´iga.
 • Bratislavas õppimas ja ajalugu nautimas

  Bratislavas õppimas ja ajalugu nautimas

  16. Oktoober 2016
  Kolm õpetajat Eestist olid oktoobri alguses eTwinningu rahvusvahelisel koolitusel Bratislavas. Õpiti tundma nii eTwinningu võimalusi õppetöös kui imetleti kohalikku käsitööd.
 • Kohtumispaik Firenze

  Kohtumispaik Firenze

  09. Oktoober 2016
  Suve viimasel päeval kogunesid Euroopa koolide õpetajad Toskaana pealinna eTwinningu 10. aastapäevale pühendatud konverentsile. Rohkem kui 250 osaleja seas oli ka meie Eesti esindatud.
 • eTwinningu nädalal räägime digitaalsest kodakondsusest

  eTwinningu nädalal räägime digitaalsest kodakondsusest

  07. Oktoober 2016
  Igal sügisel tähistatakse eTwinningu nädalat, mis sel aastal keskendub digitaalse kodakondsuse teemale ning toimub 10.-27. oktoobrini. Üritus saab avalöögi 10. oktoobril kell 19.00 toimuva üleeuroopalise veebiseminariga, kus räägitakse digitaalse kodakondsuse teemadel.
 • Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  Kümme aastat e-õppe uudiskirja!

  03. Oktoober 2016
  Ilmunud on värske e-õppe uudiskiri, millega tähistame kümne aasta möödumist esimese uudiskirja väljaandmisest. Seekord pöörame tähelepanu kutseharidusele – kuidas edeneb digipööre kutsehariduses ning milline on koolide senine kogemus.
 • Kontaktseminar "Balti meri - ühine pärand, jagatud väärtused!"

  Kontaktseminar "Balti meri - ühine pärand, jagatud väärtused!"

  30. September 2016
  Sellel sügisel on veel võimalus osaleda ühel eTwinningu rahvusvahelisel kontaktseminaril, mis toimub 17.-20. novembrini Sopotis, Poolas. Eestist saab osaleda neli õpetajat.
 • Projektõpe aitab lõimida erialaõpingud nii keeleõppe kui ka infotehnoloogiaga

  Projektõpe aitab lõimida erialaõpingud nii keeleõppe kui ka infotehnoloogiaga

  03. Oktoober 2016
  eTwinningu projektivõistlusel säranud kutsehariduse projekti „Valentinipäeva kook“ raames tutvusid õpilased valentinipäeva küpsetistega Eestis ja Türgis, kusjuures projekt lõimis pagaritöö erialaõpingud keeleõppe, infotehnoloogia ja kultuurilooga.