eTwinning

 • Eesti õpetajad panid Euroopa kolleegid programmeerima

  Eesti õpetajad panid Euroopa kolleegid programmeerima

  20. Oktoober 2017
  Kui peatselt lõppeval üleeuroopalisel Code Weekil tutvustavad õpetajad programmeerimist enamasti lastele, siis vahetult enne programmeerimisnädalat sai viis Eesti õpetajat end proovile panna ka Euroopa kolleegide koolitamisel.
 • Bratislavas toimusid eTwinningu töötoad kaasamisest

  Bratislavas toimusid eTwinningu töötoad kaasamisest

  10. Oktoober 2017
  5.–7. oktoobrini toimus Slovakkia pealinnas Bratislavas eTwinningu üleeuroopaline professionaalse arengu õpituba, kus osales 105 haridustöötajat 21 riigist. Töötubade peamine teema oli keeleliste ja kultuuriliste vähemuste ning erivajadustega (sh andekate) laste kaasamine.
 • eTwinningu nädalad 21. septembrist 26. oktoobrini

  eTwinningu nädalad 21. septembrist 26. oktoobrini

  21. September 2017
  eTwinning alustab uut kooliaastat ja kutsub 21. septembrist 26. oktoobrini osalema eTwinningu nädalatel. eTwinningu nädalatel uuritakse, kuidas toetab eTwinning kaasamist.
 • Kaasa kolleeg eTwinningusse!

  Kaasa kolleeg eTwinningusse!

  22. August 2017
  Seekordses eTwinningu suvekoolis said osalejad kohe alguses projektijuht Elo Allemannilt toreda ülesande: iga osaleja leiab suvekoolist endale viis uut eTwinningu sõpra. Ülesande täitmine oli ilmselt lihtne, sest koos olid eTwinningu asjatundjad.
 • Pärnus toimub eTwinningu suvekool

  Pärnus toimub eTwinningu suvekool

  20. August 2017
  21. ja 22. augustil toimub Pärnus eTwinningu suvekool õpetajatele, kes 2016/17. õppeaastal osalesid eTwinningu projektitöös.
 • eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Horvaatias: töised päevad südasuvises soojuses

  eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Horvaatias: töised päevad südasuvises soojuses

  19. Juuni 2017
  31. maist kuni 3. juunini toimus Horvaatia kuurortlinnas Śibenikis rahvusvaheline seminar, kus kohtusid ligi sada õpetajat 21 Euroopa riigist, kes soovivad kasutada õppetöös õuesõppe metoodikat ning siduda seda eTwinningu kaudu rahvusvahelise projektitööga.
 • Augustis toimub eTwinningu suvekool edasijõudnutele

  Augustis toimub eTwinningu suvekool edasijõudnutele

  14. Juuni 2017
  21. ja 22. augustil 2017 toimub Pärnus Estonia Resort Hotel & Spa konverentsikeskuses eTwinningu suvekool, kuhu oodatakse kõiki õpetajaid, kes on 2016/2017 õppeaastal osalenud eTwinningu projektitöös.
 • Veel parimatest eTwinningus

  Veel parimatest eTwinningus

  13. Juuni 2017
  eTwinningusse aktiivselt panustanud õpetajad tegid möödunud nädalal kokkuvõtteid eTwinningu õppeaastast, tunnustati parimaid projekte. eTwinning on populaarne, sest projekti on lihtne algatada ning abiks on turvaline töökeskkond veebis.
 • Selgunud on tänavused parimad eTwinningu projektid

  Selgunud on tänavused parimad eTwinningu projektid

  09. Juuni 2017
  Selgunud on 2016/17. õppeaasta eTwinningu projektivõistluse parimad tööd. Esikoha vääriliseks nimetati Võru Kreutzwaldi Kooli projekt, mis paneb noori mõtlema nutitelefoni kasulikkusest ja kahjulikkusest.
 • Ükskord tuleb auhind niikuinii!

  Ükskord tuleb auhind niikuinii!

  09. Juuni 2017
  9. juunil tunnustati tänavusi eTwinningu parimaid projekte Eestis. Rääkisime eTwinningu eksperdi, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi haridustehnoloogi Meeri Sillaga rahvusvahelise koostööprogrammi eTwinningu projektidest ning populaarusest meie koolides.
Harno logo