eTwinning

 • eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Horvaatias: töised päevad südasuvises soojuses

  eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Horvaatias: töised päevad südasuvises soojuses

  19. Juuni 2017
  31. maist kuni 3. juunini toimus Horvaatia kuurortlinnas Śibenikis rahvusvaheline seminar, kus kohtusid ligi sada õpetajat 21 Euroopa riigist, kes soovivad kasutada õppetöös õuesõppe metoodikat ning siduda seda eTwinningu kaudu rahvusvahelise projektitööga.
 • Augustis toimub eTwinningu suvekool edasijõudnutele

  Augustis toimub eTwinningu suvekool edasijõudnutele

  14. Juuni 2017
  21. ja 22. augustil 2017 toimub Pärnus Estonia Resort Hotel & Spa konverentsikeskuses eTwinningu suvekool, kuhu oodatakse kõiki õpetajaid, kes on 2016/2017 õppeaastal osalenud eTwinningu projektitöös.
 • Veel parimatest eTwinningus

  Veel parimatest eTwinningus

  13. Juuni 2017
  eTwinningusse aktiivselt panustanud õpetajad tegid möödunud nädalal kokkuvõtteid eTwinningu õppeaastast, tunnustati parimaid projekte. eTwinning on populaarne, sest projekti on lihtne algatada ning abiks on turvaline töökeskkond veebis.
 • Selgunud on tänavused parimad eTwinningu projektid

  Selgunud on tänavused parimad eTwinningu projektid

  09. Juuni 2017
  Selgunud on 2016/17. õppeaasta eTwinningu projektivõistluse parimad tööd. Esikoha vääriliseks nimetati Võru Kreutzwaldi Kooli projekt, mis paneb noori mõtlema nutitelefoni kasulikkusest ja kahjulikkusest.
 • Ükskord tuleb auhind niikuinii!

  Ükskord tuleb auhind niikuinii!

  09. Juuni 2017
  9. juunil tunnustati tänavusi eTwinningu parimaid projekte Eestis. Rääkisime eTwinningu eksperdi, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi haridustehnoloogi Meeri Sillaga rahvusvahelise koostööprogrammi eTwinningu projektidest ning populaarusest meie koolides.
 • IKT-vahendite loov kasutamine lasteaias

  IKT-vahendite loov kasutamine lasteaias

  02. Juuni 2017
  4.-7. mail toimus Oslos eTwinningu seminar lasteaiaõpetajatele. Seminari teemaks oli infotehnoloogia loov kasutamine lasteaia õppetegevustes. Seminaril osales lasteaiaõpetajaid Maltalt, Rootsist, Inglismaalt, Taanist ja Norrast. Eestist osalesid Leila Lehtmets, Veera Osis ja Anneli Mõtsmees.
 • eTwinningu rahvusvaheline seminar Ljubljanas

  eTwinningu rahvusvaheline seminar Ljubljanas

  30. Mai 2017
  18.-20. mail toimus Sloveenias Ljubljanas õpetajate professionaalse arengu seminar (PDW) “eTwinning kohtub Erasmus+ programmiga”, mille läbiv teema oli eTwinningu ja Erasmus+ projektid ning nende kvaliteet. Seminaril osalenud Eesti õpetajad jagavad oma muljeid ka Koolielu lugejatega.
 • Muljeid rahvusvaheliselt eTwinningu konverentsilt Münchenis

  Muljeid rahvusvaheliselt eTwinningu konverentsilt Münchenis

  18. Mai 2017
  4.–6. maini toimus Münchenis eTwinningu rahvusvaheline konverents „Creative and Cultural Education – Inclusive Approaches“ (Loovus hariduses – kaasavad lähenemised). Kõiki õppeaineid saab õpetada läbi loovate tegevuste – ka matemaatikat, ajalugu ja füüsikat.
 • Aktiivõpe eTwinningu kaudu

  Aktiivõpe eTwinningu kaudu

  10. Mai 2017
  26.-28. aprillil Serbias toimunud kontaktseminaril tutvusid erinevate Euroopa riikide õpetajad aktiivõppega ning võimalustega, kuidas aktiivset õpetamist ja õppimist oskuslikult eTwinningu projektidega siduda ja teostada. Eestist osales kolm õpetajat, kes kirjutavad lähemalt kuuldust-nähtust.
 • Kutsehariduses on eTwinningut hea siduda tulevase töö ja praktikaga

  Kutsehariduses on eTwinningut hea siduda tulevase töö ja praktikaga

  02. Mai 2017
  eTwinningu projektitöö sobib kutseõppeasutusse hästi, oleks vaid rohkematel kutseõpetajatel rohkem aega eTwinningusse panustada – nii võib kokku võtta Pärnumaa Kutsehariduskeskuses 27. aprillil toimunud õppepäeva peamise mõtte.