8. oktoobril toimunud eTwinningu veebiseminar „eTwinningu parimad projektid“ oli veidi teistmoodi kui muidu. Nimelt kuulajaskond ei olnud mitte õpetajad, vaid õpetajaks õppijad. Spetsiaalselt üliõpilastele mõeldud veebiseminaril tutvustati eTwinningu võimalusi projektitöös.
Üha rohkem õpetajaid kasutab eTwinningu tuge. eTwinningul on praegu üle 700 000 registreeritud kasutaja. Et õpetajatel oleks üha mugavam eTwinningu portaali kasutada, on seda täiendatud uute lehekülgede ja sisuga.
Ootame õpetajaid oktoobrist aprillini liituma nelja erineva eTwinningu multiprojektiga, mis pakuvad õpilastele põnevaid ülesandeid ning rikastavad ainetundi.
eTwinning on koostööprogramm õpetajatele, mis annab suurepärase võimaluse õppida kolleegidelt välismaal kui ka Eestis, jagada omavahel häid kogemusi ning osaleda koos õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides, et tuua vaheldust koolitundidesse.
eTwinningu õpetajad olid 21. ja 22. augustil Pärnus traditsioonilises eTwinningu suvekoolis. Suvekooli teema oli tavapärasest veidi keerulisem: kuidas kasutada projektitöös viimaseid tehnoloogitrende nagu virtuaalreaalsus, asjade internet, andmeanalüütika.
Rahvusvaheline projektitöö eTwinning on Euroopa koolides väga populaarne. eTwinningu kodulehel avaldatud artiklist saab ülevaate, kuidas õpilased ja õpetajad teevad projektitööd Shetlandis.