eTwinning

 • Kultuuripärand projektitöös

  Kultuuripärand projektitöös

  27. Mai 2018
  23. mail toimunud HITSA ja eTwinningu veebiseminari keskmes oli kultuuripärand – mis see on ja kuidas siduda kultuuripärandit rahvusvahelise projektitööga.
 • Muljeid eTwinningu Rooma konverentsilt

  Muljeid eTwinningu Rooma konverentsilt

  24. Mai 2018
  Võru Kreutzwaldi Kooli direktor Kaider Vardja ja inglise keele õpetaja Marju Purge osalesid 14.–16. maini Roomas rahvusvahelisel eTwinningu konverentsil “Empowering eTwinning Schools: Leading, Learning, Sharing”. Konverentsi eesmärk oli tunnustada koolide tööd eTwinningus.
 • Schoolovision 10!

  Schoolovision 10!

  14. Mai 2018
  eTwinngu ülipopulaarne rahvusvaheline projekt Schoolovision tähistas 11. mail kümnendat tegutsemisaastat. Schoolovisionis saavad lapsed proovile panna oma laulu- ja pillimänguoskuse, see on nagu suure Eurovisiooni minivariant õpilastele.
 • 9. mai on eTwinningu päev

  9. mai on eTwinningu päev

  09. Mai 2018
  9. mail tähistab veebipõhise projektitöö eTwinningu rahvusvaheline kogukond eTwinningu päeva. Kutsume kõiki tvinnijaid liituma ja tähistama selleaastast eTwinningu teemat: Euroopa ühine kultuuripärand. Taasloo mõni vabalt valitud Euroopa kunstiteos!
 • Lissabonis toimus eTwinningu kontaktseminar “Coding and Robotics”

  Lissabonis toimus eTwinningu kontaktseminar “Coding and Robotics”

  29. Aprill 2018
  12.-14. aprillini toimus Portugali pealinnas Lissabonis eTwinningu kontaktseminar “Coding and Robotics”. Seminaril osalesid õpetajad Portugalist, Bulgaariast, Tšehhist, Ungarist, Leedust, Norrast, Poolast, Rumeeniast, Slovakkiast, Hispaaniast ja Eestist.
 • Märgis "eTwinningu kool" on tunnustus tehtud töö eest

  Märgis "eTwinningu kool" on tunnustus tehtud töö eest

  27. Aprill 2018
  Rahvusvahelises eTwinningu projektis osalemine annab hea kogemuse õpetajale ja õpilastele: arenevad digisokused, õpitakse meeskonnatööd, selgemaks saab mõni võõrkeel. Aga kuidas suurendada eTwinningu kasulikku mõju koolile tervikuna?
 • Esita oma projekt eTwinningu projektivõistlusele

  Esita oma projekt eTwinningu projektivõistlusele

  24. Aprill 2018
  HITSA kutsub kõiki sellel õppeaastal eTwinningu projektides osalenud õpetajaid kaasa lööma traditsioonilisel Twinningu projektivõistlusel. Taotluse esitamise tähtaeg on 11. mai 2018.
 • Selgunud on esimesed eTwinningu Koolid

  Selgunud on esimesed eTwinningu Koolid

  12. Aprill 2018
  Välja on kuulutatud eTwinningu Kool 2018-2019 tiitli saajad, selle pälvis 1211 kooli üle Euroopa. Esmakordselt välja antud tiitliga tunnustati ka kaheksat Eesti kooli ja lasteaeda.
 • eTwinning kui kultuurinähtus

  eTwinning kui kultuurinähtus

  03. Aprill 2018
  2018. aastal tähistame Euroopa kultuuripärandi aastat. Ka Euroopa koolide virtuaalses kogukonnas eTwinningus osutavad õpetajad ja õpilased sel aastal rohkem tähelepanu nii oma maa kui ka Euroopa ühisele kultuuripärandile.
 • eTwinningu veebikursusel tutvutakse projektõppe võimalustega

  eTwinningu veebikursusel tutvutakse projektõppe võimalustega

  22. Märts 2018
  3.-30. aprillini toimub eTwinningu portaalis eestikeelne eTwinningu veebikursus. Tegu on tutvumisringiga eTwinning portaalis eTwinningu ekspertide Mari Tõnissoni ja Varje Tippi juhendamisel. Tasuta veebiseminarile on oodatud kõik huvilised!