eTwinning

  • Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpilased osalesid Erasmus+ projektikohtumisel Küprosel

    Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasiumi õpilased osalesid Erasmus+ projektikohtumisel Küprosel

    12. Märts 2019
    18.- 22.02. toimus LTTA (Learning, Teatching and Training Activities) 4. etapp Stavros Gymnasium´s Küprosel koos partnerkoolidega Portugalist, Poolast, Hollandist ja Kreekast. Kohtumisest võttis osa Sofia Odegova 9.a klassist ning kaks õpetajat – Merle Pähn ja Irina Belokurova.
  • Kuidas koolis demokraatiast rääkida?

    Kuidas koolis demokraatiast rääkida?

    05. Märts 2019
    28. märtsil kell 19 toimub eTwinningu veebiseminar „Kuidas koolis demokraatiast rääkida?“. Veebiseminari juhib Kuressaare Gümnaasiumi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Madli-Maria Naulainen.
  • eTwinningu koolitus algajatele 22. ja 23. märtsil Tartus

    eTwinningu koolitus algajatele 22. ja 23. märtsil Tartus

    31. Jaanuar 2019
    22.-23. märtsil 2019 toimub Tartus eTwinningu koolitus algajatele, kus tutvutakse koolide koostöövõimalustega nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil. Koolitus on õpetajatele tasuta.
  • eTwinningu veebipõhine minikursus

    eTwinningu veebipõhine minikursus

    22. Jaanuar 2019
    19.-26. veebruaril 2019 toimub eTwinningu veebipõhine minikursus Eesti, Poola, Ukraina ja Läti õpetajatele. Kursuse eesmärk on rahvusvaheliste projektipartnerite leidmine ning koos eTwinningu õpiprojekti loomine.
  • Kuidas vanast paberist uued asjad tehakse?

    Kuidas vanast paberist uued asjad tehakse?

    21. Jaanuar 2019
    Pärnu Rääma Põhikool ja Räpina Aianduskool korraldasid üheskoos eTwinningu projekti “Vanapaberi uuskasutus”. Projektis osalesid 7. ja 8. klassi õpilased Pärnu Rääma Põhikoolist ning keskkonnakaitse ja aedniku eriala õpilased Räpina Aianduskoolist.
  • eTwinningu projektivõistlus 2019

    eTwinningu projektivõistlus 2019

    18. Märts 2019
    HITSA kutsub kõiki 2018/2019. õppeaastal eTwinningu projektides osalenud õpetajaid osalema traditsioonilisel eTwinningu projektivõistlusel.
  • Huvitav ja hariv projektinädal Mödlingis ja Viinis

    Huvitav ja hariv projektinädal Mödlingis ja Viinis

    09. Jaanuar 2019
    Ausgewähltes Virtuelles Europa – „Väljavalitud virtuaalne Euroopa“ on Põlva Gümnaasiumi saksa keele õppijate esimene Erasmus+ projekt (2018-2020). Projekt tõstab õpilaste kultuuriteadlikkust ja julgustab võõrkeeli õppima.
  • HITSA veebiseminar: eTwinningu uuenenud projektitöö keskkond

    HITSA veebiseminar: eTwinningu uuenenud projektitöö keskkond

    17. Detsember 2018
    eTwinningu projektitöö keskkond Twinspace on saanud uue näo ning lisandunud on mitmeid kasulikke töövahendeid õpetajatele. Uuendusi tutvustatakse veebiseminaril 9. jaanuaril!
  • eTwinningu kool – tunnustus kogu kooliperele

    eTwinningu kool – tunnustus kogu kooliperele

    07. Detsember 2018
    „Õpetajate tunnustamine nende tehtud töö eest on olnud eTwinningu põhimõte algusest peale, projekte tunnustatakse nii kvaliteedimärgiga kui ka auhindadega,“ ütleb eTwinningu nõunik Anne Gilleran. „Nüüd on paras aeg tunnustada ka koole, kus eTwinning on edukalt lõimitud õppetöö hulka.“
  • Muljeid eTwinningu aastakonverentsilt Varssavist

    Muljeid eTwinningu aastakonverentsilt Varssavist

    16. November 2018
    25.-27. oktoobrini toimunud eTwinningu aastakonverentsil Varssavis osales ka hulk Eesti õpetajaid. Arutleti, kuidas saab siduda eTwinningut ja kultuuripärandit, kuidas minevik kohtub digitaalse tulevikuga.