eTwinning

 •  

  eTwinningu koolitus algajatele 2.-3.11 Haapsalus

  02. Oktoober 2018
  Koolitusel tutvustame rahvusvahelist koostöö tegemise programmi eTwinning, räägime lähemalt projektiõppe võimalustest Eesti koolis ning toome näiteid läbi viidud projektidest.
 • eTwinningu koolitus algajatele 12.-13. oktoobril Tartus

  eTwinningu koolitus algajatele 12.-13. oktoobril Tartus

  04. September 2018
  Koolitusel saab ülevaate eTwinningu portaali võimalustest koostööpartneri leidmiseks ning õpiprojekti läbiviimiseks. Tutvustatakse koostööks sobivaid veebivahendeid.
 • eTwinningu suvekoolis tehti meeme

  eTwinningu suvekoolis tehti meeme

  24. August 2018
  eTwinningu suvekoolis keskendusid õpetajad seekord sellele, kuidas teha head eTwinningu projekti ning mis on meemid. Viimaseid tehti ise ka, ja see oli väga lõbus tegevus.
 • Kutsume põhikooli- ja gümnaasiumiõpetajaid rahvusvahelistele eTwinningu seminaridele!

  Kutsume põhikooli- ja gümnaasiumiõpetajaid rahvusvahelistele eTwinningu seminaridele!

  13. August 2018
  Tahad algaval õppeaastal oma õpilasi uute põnevate projektidega üllatada? Kutsume põhikooli- ja gümnaasiumiõpetajaid rahvusvahelistele eTwinningu seminaridele, kust saab hulgaliselt kasulikke ideid ka enda klassiruumi. Osalustaotlusi ootame hiljemalt 5. septembriks.
 • eTwinningu projekti sobivad ka muinasjutud, robotid ja matkamine

  eTwinningu projekti sobivad ka muinasjutud, robotid ja matkamine

  01. Juuli 2018
  Juuni keskpaigas tegid eTwinningusse aktiivselt panustanud õpetajad kokkuvõtteid eTwinningu õppeaastast, tunnustati parimaid projekte ja kõige aktiivsemad koolid said kätte märgise „eTwinningu kool“.
 • eTwinningu suvekool 2018 toimub Pärnus 21.-22. augustil

  eTwinningu suvekool 2018 toimub Pärnus 21.-22. augustil

  27. Juuni 2018
  21. ja 22. augustil toimub Pärnus Hotelli Strand konverentsikeskuses eTwinningu suvekool, kuhu oodatakse õpetajaid, kes 2017/2018. õppeaastal osalesid eTwinningu projektitöös.
 • Parimas eTwinningu projektis on ülesanded vikerkaarevärvilised

  Parimas eTwinningu projektis on ülesanded vikerkaarevärvilised

  19. Juuni 2018
  eTwinningu 2017/18. õa projektivõistluse võidutöös koostavad ja lahendavad lapsed huvitavaid ülesandeid. Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli lasteaialapsed õpetaja Leila Lehtmetsa juhendamisel on projekti „Elu kui vikerkaar“ nutikad autorid.
 • Kultuuripärand projektitöös

  Kultuuripärand projektitöös

  27. Mai 2018
  23. mail toimunud HITSA ja eTwinningu veebiseminari keskmes oli kultuuripärand – mis see on ja kuidas siduda kultuuripärandit rahvusvahelise projektitööga.
 • Muljeid eTwinningu Rooma konverentsilt

  Muljeid eTwinningu Rooma konverentsilt

  24. Mai 2018
  Võru Kreutzwaldi Kooli direktor Kaider Vardja ja inglise keele õpetaja Marju Purge osalesid 14.–16. maini Roomas rahvusvahelisel eTwinningu konverentsil “Empowering eTwinning Schools: Leading, Learning, Sharing”. Konverentsi eesmärk oli tunnustada koolide tööd eTwinningus.
 • Schoolovision 10!

  Schoolovision 10!

  14. Mai 2018
  eTwinngu ülipopulaarne rahvusvaheline projekt Schoolovision tähistas 11. mail kümnendat tegutsemisaastat. Schoolovisionis saavad lapsed proovile panna oma laulu- ja pillimänguoskuse, see on nagu suure Eurovisiooni minivariant õpilastele.