ProgeTiiger

 • Code Week paneb taas tuhanded noored programmeerima

  Code Week paneb taas tuhanded noored programmeerima

  06. Oktoober 2017
  7.-22. oktoobrini toimub üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mis toob kokku tuhanded programmeerimishuvilised ka Eestis. Kahe nädala jooksul toimub üle 150 IT- ja programmeerimisteemalise tasuta ürituse, kus saab roboteid programmeerida, virtuaalreaalsusega tutvuda, mänge luua jpm.
 • Robotex jagas haridusasutustele roboteid

  Robotex jagas haridusasutustele roboteid

  04. Oktoober 2017
  Robotex soovib Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks kinkida robootikasündmuse, mille raames on eesmärk saada maailma suurimaks. Selle raames jagas Robotexi meeskond 100 robotit haridusasutustele ja huviringidele üle kogu Eesti.
 • Lastele korraldatakse 120 tasuta tehnoloogia õpituba üle Eesti

  Lastele korraldatakse 120 tasuta tehnoloogia õpituba üle Eesti

  27. September 2017
  HITSA eestvedamisel korraldavad õpetajad ja haridusasutused 7.-22. oktoobrini 120 õpituba üle kogu Eesti, et tutvustada lastele ja noortele, kuidas tehnoloogiat enda kasuks tööle panna. Õpitube viiakse läbi üleeuroopalise programmeerimisnädala Code Week raames.
 • Robotex korraldab 12. septembril Tallinki Veeralli võistluse proovipäeva

  Robotex korraldab 12. septembril Tallinki Veeralli võistluse proovipäeva

  11. September 2017
  Robotexi üks vaatemängulisemaid võistlusi veeralli toimub Robotexil sel aasta teist korda ning kannab tänavu nime Tallinki Veeralli.
 • Code Week paneb Eesti programmeerima

  Code Week paneb Eesti programmeerima

  07. September 2017
  7.-22. oktoobrini toimub viies üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mis aitab tuua programmeerimise iga huviliseni lihtsal, lõbusal ja kaasahaaraval viisil.
 • Tallinnas, Viljandis ja Haapsalus koolitatakse uusi juhendajaid IT-huviringidele

  Tallinnas, Viljandis ja Haapsalus koolitatakse uusi juhendajaid IT-huviringidele

  31. August 2017
  Vaata Maailma SA ja MTÜ Robootika viivad läbi tasuta baaskoolitusi IT-huviringide juhendajatele. Koolitused toimuvad 20.–21.09 Tallinnas, 21.–22.09 Viljandis ning 18.–19.10 Haapsalus. Toimub ka lisakoolitus, mis korraldatakse selles Eesti piirkonnas, kuhu on kõige rohkem soovijaid.
 • Kutsume programmeerimisnädalal õpitubasid korraldama!

  Kutsume programmeerimisnädalal õpitubasid korraldama!

  24. August 2017
  HITSA kutsub õpetajaid, ringijuhendajaid ja teisi huvilisi programmeerimisnädalal Code Week (7.–22. oktoober 2017) lastele ja noortele vanuses 5–20 eluaastat õpitubasid korraldama.
 • Alusta kooliaastat robootikaga!

  Alusta kooliaastat robootikaga!

  21. August 2017
  Labürindi läbimine on tihtipeale keeruline ülesanne isegi inimestele, mis siis veel robotitest rääkida. Robotexil osalevad robotid aga väljakutseid ei karda, mistõttu leiab just selle võistluse ka tänavuse Robotexi kavast.
 • Küberolümpial selgitati välja parim arvutisüsteemide kaitsja Eestis

  Küberolümpial selgitati välja parim arvutisüsteemide kaitsja Eestis

  17. Juuli 2017
  Eesti suurima kübertehnoloogia võistluse “Küberolümpia 2017” võitis Heino Sass, kellele tõi võidu järjepidevus, tehniline taiplikkus ja vajalik kirjalik eneseväljandusoskus. Teise koha saavutas Gregor Eesmaa ja kolmanda Kert Ojasoo.
 • Juuni on joonejärgimise kuu

  Juuni on joonejärgimise kuu

  26. Juuni 2017
  Robotexi 2017. aasta joonejärgimise võistluse reeglid on avalikustatud. Kolmes kategoorias toimuvas joonejärgimise võistluses on roboti ülesandeks joont järgida.