Projektibörs

 •  

  Narva ja Viljandi noored meistrid õppisid spordi abil üksteise kultuuri tundma

  25. August 2016
  Ligi 320 Narva Kutseõppekeskuse ja Viljandi Kutseõppekeskuse õpilast õppisid spordi abil paremini tundma üksteise kultuuri.
 • eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Tallinnas

  eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Tallinnas

  24. August 2016
  15.-17. septembril toimub Tallinnas rahvusvaheline kontaktseminar õpetajatele eTwinningu projektipartnerite leidmiseks ning uute projektide loomiseks. Seminaril saab osaleda ka 10 Eesti õpetajat, oodatud on just maakoolide õpetajad.
 • Täiskasvanute tagasitoomiseks kooli sai toetust 16 projekti üle Eesti

  Täiskasvanute tagasitoomiseks kooli sai toetust 16 projekti üle Eesti

  24. August 2016
  Riik kutsub täiskasvanuid tagasi kooli – eesmärk on tuua haridustee katkestanud täiskasvanud tagasi põhiharidust või üldkeskharidust omandama ja võimaldada neil õpingud edukalt lõpetada.
 • Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  23. August 2016
  15.-23. oktoobril toimub juba neljas üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mille eesmärk on tutvustada programmeerimist lõbusal ja kaasahaaraval viisil. HITSA kutsub kõiki, kel soov ja huvi edendada tehnoloogiaharidust ka Eestis, korraldama nädala raames programmeerimisalaseid üritusi.
 • eTwinningu võluv lihtsus

  eTwinningu võluv lihtsus

  03. Juuni 2016
  eTwinningu projektivõistluse seekordne võidutöö kinnitas taas, et digivahendid toetavad õppetööd, mitte ei asenda seda: Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli projekti „Mängime!“ kogu mõte ja eesmärk on 3–6-aastaste laste rõõm mängimisest ja liikumisest.
  Arhiveeritud.
 • Selgunud on parimad eTwinningu projektid

  Selgunud on parimad eTwinningu projektid

  27. Mai 2016
  Täna selgusid 2015/16. õppeaasta eTwinningu projektivõistluse parimad tööd. Esikoha vääriliseks nimetati Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli projekt, mis aitab lasteaialapsi mängude abil õpetada.
  Arhiveeritud.
 • Eesti õpetajad koolitasid Euroopa kolleege

  Eesti õpetajad koolitasid Euroopa kolleege

  25. Mai 2016
  Üheksa Eesti õpetajat näitasid mai alguses Portugalis Bragas kindlakäeliselt, et meie ProgeTiiger pulbitseb teotahtest: nende juhtimisel toimunud töötoad eTwinningu rahvusvahelisel koolitusel Euroopa õpetajatele olid üliedukad, kirjutab Madli Leikop Õpetajate Lehes.
  Arhiveeritud.
 • VEPA "Käitumisoskuste mäng" võib õpetajad naeratama panna

  VEPA "Käitumisoskuste mäng" võib õpetajad naeratama panna

  23. Mai 2016
  Tervise Arengu Instituut kutsub koolide esimesi klasse liituma VEPA "Käitumisoskuste mängu" programmiga. Tegemist on kogumiga meetoditest, mis lihtsustavad õpetaja tööd ja parendavad õpilaste igapäevaelu.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningus seminaril õpitakse, kuidas tundi mängulisemaks muuta

  eTwinningus seminaril õpitakse, kuidas tundi mängulisemaks muuta

  28. Aprill 2016
  8.-10. juunil toimub Vilniuses tasuta eTwinningu kontaktseminar, kus uuritakse lähemalt, kuidas mängulist õpet õppekavasse integreerida. Seminarile on oodatud õpetajad, kel puudub varasem kogemus eTwinningu projektitööga ning kelle õpilased on vanuses 12-18.
  Arhiveeritud.
 • Tänavusel eTwinningu päeval tunnustame mitmekesisust

  Tänavusel eTwinningu päeval tunnustame mitmekesisust

  27. Aprill 2016
  9. mail tähistab Euroopa õpetajatevõrgustik eTwinningu päeva, mille raames toimub üleeuroopaline kampaania „Tunnustage mitmekesisust“.
  Arhiveeritud.