Projektibörs

 • eTwinning toetab õpetajakoolitust

  eTwinning toetab õpetajakoolitust

  03. Oktoober 2016
  eTwinningu üleeuroopaliste tegevuste koordinaator European Schoolnet alustas paar aastat tagasi projektiga, et eTwinningu võimalusi ka õpetajateks õppivatele üliõpilastele tutvustada.
 • Koolielu teemaveerandite neli väljakutset

  Koolielu teemaveerandite neli väljakutset

  13. September 2016
  NB! TEEMAVEERANDITE II ja III VEERANDIT EI TOIMU. HITSA kutsus õpetajaid ja õpilasi osa võtma Koolielu portaali teemaveerandite raames toimuvatest väljakutsetest.
 • Selle sügise esimene veebiseminar juba 12. septembril!

  Selle sügise esimene veebiseminar juba 12. septembril!

  09. September 2016
  Esmaspäeval, 12. septembril kell 19.00-20.00 toimub selle sügise esimene HITSA veebiseminar „Ülevaade Horizoni raportist“.
 • Kutseõppurist ettevõtjaks ehk kuidas teha äppi?

  Kutseõppurist ettevõtjaks ehk kuidas teha äppi?

  08. September 2016
  Kutsehariduse omandamisel mõtleb noor pidevalt oma tulevikule. Ees seisavad mitmed küsimused - kus saaksin läbida parima praktika? Kuhu pärast kooli tööle minna? Kas omandatud teadmistega saab hakkama vaid Eestis või ka kaugemal? Kas minust saab ettevõtja või erasektori töötaja?
 •  

  Narva ja Viljandi noored meistrid õppisid spordi abil üksteise kultuuri tundma

  25. August 2016
  Ligi 320 Narva Kutseõppekeskuse ja Viljandi Kutseõppekeskuse õpilast õppisid spordi abil paremini tundma üksteise kultuuri.
 • eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Tallinnas

  eTwinningu rahvusvaheline kontaktseminar Tallinnas

  24. August 2016
  15.-17. septembril toimub Tallinnas rahvusvaheline kontaktseminar õpetajatele eTwinningu projektipartnerite leidmiseks ning uute projektide loomiseks. Seminaril saab osaleda ka 10 Eesti õpetajat, oodatud on just maakoolide õpetajad.
 • Täiskasvanute tagasitoomiseks kooli sai toetust 16 projekti üle Eesti

  Täiskasvanute tagasitoomiseks kooli sai toetust 16 projekti üle Eesti

  24. August 2016
  Riik kutsub täiskasvanuid tagasi kooli – eesmärk on tuua haridustee katkestanud täiskasvanud tagasi põhiharidust või üldkeskharidust omandama ja võimaldada neil õpingud edukalt lõpetada.
 • Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  Code Week avab huvilistele ukse digitaalmaailma

  23. August 2016
  15.-23. oktoobril toimub juba neljas üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week, mille eesmärk on tutvustada programmeerimist lõbusal ja kaasahaaraval viisil. HITSA kutsub kõiki, kel soov ja huvi edendada tehnoloogiaharidust ka Eestis, korraldama nädala raames programmeerimisalaseid üritusi.
 • eTwinningu võluv lihtsus

  eTwinningu võluv lihtsus

  03. Juuni 2016
  eTwinningu projektivõistluse seekordne võidutöö kinnitas taas, et digivahendid toetavad õppetööd, mitte ei asenda seda: Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli projekti „Mängime!“ kogu mõte ja eesmärk on 3–6-aastaste laste rõõm mängimisest ja liikumisest.
  Arhiveeritud.
 • Selgunud on parimad eTwinningu projektid

  Selgunud on parimad eTwinningu projektid

  27. Mai 2016
  Täna selgusid 2015/16. õppeaasta eTwinningu projektivõistluse parimad tööd. Esikoha vääriliseks nimetati Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kooli projekt, mis aitab lasteaialapsi mängude abil õpetada.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet