Projektibörs

 • Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri

  Ilmunud on värske e-Õppe Uudiskiri

  23. November 2015
  Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja talvine number, kus tähelepanu all on koostöö ning uued HITSA võrgustikud. Anname sõna sel aastal loodud ProgeTiigri võrgustiku maakondlikele esindajatele ning räägime juttu haridustehnoloogide võrgustiku uute liikmetega.
  Arhiveeritud.
 • Rahvusvahelises projektitöös osalevad aktiivselt ka Eesti õpetajaid

  Rahvusvahelises projektitöös osalevad aktiivselt ka Eesti õpetajaid

  19. November 2015
  Eesti õpetajad osalesid oktoobri alguses kolmepäevasel eTwinningu sõpruskoolide rahvusvahelisel seminaril Prantsusmaal Toulouse’is. Lisaks Eestile olid esindatud ka Prantsusmaa, Malta, Läti, Ukraina, Bulgaaria, Tšehhi, Poola, Serbia ja Iirimaa õpetajad.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningu sünnipäev tõi kokku tublimad tvinnijad

  eTwinningu sünnipäev tõi kokku tublimad tvinnijad

  23. November 2015
  Novembri alguses tähistas sadakond eTwinningu õpetajat programmi 10. sünnipäeva. Rahvusvaheline eTwinningu programm koondab üle 300 000 õpetaja kõikjalt Euroopast, Eestist on programmiga liitunud üle 3000 aktiivse õpetaja.
  Arhiveeritud.
 •  

  TALOE projekt aitab õppejõududel hindamismeetodeid valida

  23. November 2015
  Ilmselt on paljud õppejõud uut veebipõhist kursust kavandades mingil hetkel seisnud küsimuse ees, milliseid hindamismeetodeid just sellel kursusel saavutatavate õpiväljundite hindamiseks kasutada. TALOE projekt aitab selle valiku tegemist kergendada.
  Arhiveeritud.
 •  

  "TACCLE3 Coding" populariseerib programmeerimist

  23. November 2015
  Euroopa Komisjon on oma meetmetest ja programmidest reaalainete populariseerimisega seotud tegevusi ja rahvusvahelisi koostööprojekte tõsiselt toetama asunud, luues selle tarbeks ka projekti "TACCLE3 Coding".
  Arhiveeritud.
 • MENTEP loob veebipõhise tööriista digipädevuste hindamiseks

  MENTEP loob veebipõhise tööriista digipädevuste hindamiseks

  23. November 2015
  MENTEPi projekt on võtnud luubi alla Euroopa õpetajate digipädevuste parendamis ning plaanib selleks luua valideeritud tööriista õpetajale, mis aitab mõõta ja jälgida enda digipädevuste arengut ning saada soovitusi edasisteks sammudeks.
  Arhiveeritud.
 •  

  E-õppe programmi BeSt mõjud partnerkõrgkoolides

  23. November 2015
  Aastatel 2008–2013 viidi Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse (HITSA) koordineerimisel ellu kõrghariduse e-õppe programm BeSt, mille eesmärk oli e-õppe vahendite ja võimaluste kasutamise ning pideva edasiarendamise toel tõsta programmi kaasatud kõrgkoolides taseme- ja täiendusõppe kvaliteeti.
  Arhiveeritud.
 • Õpilased pärandipaiku hoidmas

  Õpilased pärandipaiku hoidmas

  16. November 2015
  Käesoleva aasta sügisel korrastasid kooliõpilased Pärandivaderite pilootprojekti raames erinevates maakondades 26 kohaliku kultuuriloo ja kultuurmaastiku seisukohalt tähendusrikast objekti.
  Arhiveeritud.
 • Kutsume lasteaia- ja klassiõpetajaid uutele koolitustele!

  Kutsume lasteaia- ja klassiõpetajaid uutele koolitustele!

  12. November 2015
  HITSA korraldab 19.-20. novembril eTwinning koolituse I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele. Koolitus toimub Tallinnas, koolitustele oodatakse I kooliastme ja lasteaiaõpetajaid, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi eTwinning raames.
  Arhiveeritud.
 • Põnevaid ideid ja uusi töövahendeid eTwinningu aastakonverentsilt

  Põnevaid ideid ja uusi töövahendeid eTwinningu aastakonverentsilt

  11. November 2015
  Oktoobris toimus eTwinningu aastakonverents, mis on rahvusvahelise õpetajate koostöövõrgustiku üks tähtsündmusi. Konverentsil osales üle 500 õpetaja, neist kaheksa Eestist. Palusime õpetajatel tuua töötubadest ja loengutest välja olulisemad tähelepanekud, mida ka kolleegid võiks kõrva taha panna.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet