Projektibörs

 • European Schoolnet Academy pakub õpetajatele tasuta veebipõhised kursuseid

  European Schoolnet Academy pakub õpetajatele tasuta veebipõhised kursuseid

  23. Märts 2016
  European Schoolnet Academy avab registreerumise kevadhooaja uutele kursustele. Tegemist on üldhariduskoolide õpetajatele suunatud tasuta veebipõhiste kursustega, kus käsitletakse digitaalsete oskuste arendamist klassiruumis ning uuritakse mängulisust õppetöös.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningu õppimisüritused 2016

  eTwinningu õppimisüritused 2016

  17. Märts 2016
  eTwinningu õppimisüritused on lühikesed veebipõhised intensiivkursused õpetajatele kõikvõimalikel põnevatel teemadel. Õppimisüritus on hea võimalus kohtuda õpetajatega, kellel on sarnased huvid ja kes soovivad uuenduslikke lähenemisi oma töös kasutada.
  Arhiveeritud.
 • Alasniidu Lasteaias õpivad ja mängivad väiksed leiutajad!

  Alasniidu Lasteaias õpivad ja mängivad väiksed leiutajad!

  04. Märts 2016
  Alasniidu Lasteaed osales eelmise aasta lõpus haridusinnovatsiooni MEDEA auhinna pälvinud eTwinningu projektis „Euroopa ahelreaktsioon“, mis tõi lasteaia igapäevaellu elevust ja leiutamistuhina.
  Arhiveeritud.
 • Avatud on ProgeTiiger programmi uute õppematerjalide taotlusvoor

  Avatud on ProgeTiiger programmi uute õppematerjalide taotlusvoor

  04. Märts 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub osa võtma ProgeTiiger programmi uute õppematerjalide väljatöötamise taotlusvoorust. Tähtaeg on 21. märts 2016.
  Arhiveeritud.
 • Tallinna Ülikoolis toimub uutmoodi õppimise nädal

  Tallinna Ülikoolis toimub uutmoodi õppimise nädal

  03. Märts 2016
  7.-11. märtsini toimub Tallinna Ülikoolis aktiivõppe nädal, mille eesmärk on tutvustada innovaatilisi ja uutmoodi õppemeetodeid.
  Arhiveeritud.
 •  

  Rahvusvaheline vabatahtliku teenistuse laat

  29. Veebruar 2016
  8. märtsil toimub Tallink Spa & Conference Hotel’i konverentsisaalis rahvusvahelise vabatahtliku teenistuse laat. Korraldajaks on noorte- ja kultuurivahetuse organisatsioon MTÜ EstYES. Üritusel on esindatud pea viiskümmend rahvusvahelist organisatsiooni üle maailma.
  Arhiveeritud.
 • Koolil on oluline roll aktiivsete kodanike kasvatamisel

  Koolil on oluline roll aktiivsete kodanike kasvatamisel

  12. Veebruar 2016
  Aktiivsete kodanike kasvatamine algab koolist, sellele aitavad kaasa nii õpetajad kui kogu koolikeskkond tervikuna. Sotsiaalainete kuu raames tasub meenutada eTwinningu viimasel aastakonverentsil kuuldut-nähtut - kas ja kuidas on Euroopas aktiivse kodakondsuse teemat koolides käsitletud.
  Arhiveeritud.
 • "Tere, Kevad!" kutsub taas

  "Tere, Kevad!" kutsub taas

  04. Veebruar 2016
  Kevad läheneb ja kutsume taas lapsi koos õpetajate ja vanematega osalema loodushariduslikus ettevõtmises „Tere, Kevad!”. Juba 20 aastat oleme koos kevadet otsinud ning oma tegemisi ka teistega jaganud.
  Arhiveeritud.
 •  

  Peaasjalikud noored Paikuse Põhikoolis

  01. Veebruar 2016
  Peaasjalikud noored on vaimse tervise portaali Peaasi.ee eestvõttel alustanud noorte vaimse tervisega tegelevate huviliste liikumine.
  Arhiveeritud.
 • ProgeTiiger alustas twinnimist

  ProgeTiiger alustas twinnimist

  11. Jaanuar 2016
  Eelmise aasta lõpus toimus esmakordselt kahe HITSA koordineeritud võrgustiku – ProgeTiigri ja eTwinningu – ühisseminar. Seminaril algatati kaheksa põnevat programmeerimisprojekti, mis toetavad õpetajaid ja õppijaid tehnoloogilise kirjaoskuse arendamisel ning nende oskuste lõimimisel õppetöösse.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet