Projektibörs

 • Tallinna Ülikoolis toimub uutmoodi õppimise nädal

  Tallinna Ülikoolis toimub uutmoodi õppimise nädal

  03. Märts 2016
  7.-11. märtsini toimub Tallinna Ülikoolis aktiivõppe nädal, mille eesmärk on tutvustada innovaatilisi ja uutmoodi õppemeetodeid.
  Arhiveeritud.
 •  

  Rahvusvaheline vabatahtliku teenistuse laat

  29. Veebruar 2016
  8. märtsil toimub Tallink Spa & Conference Hotel’i konverentsisaalis rahvusvahelise vabatahtliku teenistuse laat. Korraldajaks on noorte- ja kultuurivahetuse organisatsioon MTÜ EstYES. Üritusel on esindatud pea viiskümmend rahvusvahelist organisatsiooni üle maailma.
  Arhiveeritud.
 • Koolil on oluline roll aktiivsete kodanike kasvatamisel

  Koolil on oluline roll aktiivsete kodanike kasvatamisel

  12. Veebruar 2016
  Aktiivsete kodanike kasvatamine algab koolist, sellele aitavad kaasa nii õpetajad kui kogu koolikeskkond tervikuna. Sotsiaalainete kuu raames tasub meenutada eTwinningu viimasel aastakonverentsil kuuldut-nähtut - kas ja kuidas on Euroopas aktiivse kodakondsuse teemat koolides käsitletud.
  Arhiveeritud.
 • "Tere, Kevad!" kutsub taas

  "Tere, Kevad!" kutsub taas

  04. Veebruar 2016
  Kevad läheneb ja kutsume taas lapsi koos õpetajate ja vanematega osalema loodushariduslikus ettevõtmises „Tere, Kevad!”. Juba 20 aastat oleme koos kevadet otsinud ning oma tegemisi ka teistega jaganud.
  Arhiveeritud.
 •  

  Peaasjalikud noored Paikuse Põhikoolis

  01. Veebruar 2016
  Peaasjalikud noored on vaimse tervise portaali Peaasi.ee eestvõttel alustanud noorte vaimse tervisega tegelevate huviliste liikumine.
  Arhiveeritud.
 • ProgeTiiger alustas twinnimist

  ProgeTiiger alustas twinnimist

  11. Jaanuar 2016
  Eelmise aasta lõpus toimus esmakordselt kahe HITSA koordineeritud võrgustiku – ProgeTiigri ja eTwinningu – ühisseminar. Seminaril algatati kaheksa põnevat programmeerimisprojekti, mis toetavad õpetajaid ja õppijaid tehnoloogilise kirjaoskuse arendamisel ning nende oskuste lõimimisel õppetöösse.
  Arhiveeritud.
 • E-kursuse kvaliteedimärki saab taotleda kuni 11. jaanuarini

  E-kursuse kvaliteedimärki saab taotleda kuni 11. jaanuarini

  08. Jaanuar 2016
  Täna, 11. jaanuaril on viimane päev e-kursuse kvaliteedimärgi taotlusvoorus osalemiseks. E-kursuse kvaliteedimärgile on oodatud kandideerima kõik Eesti e-Ülikooli ja e-Kutsekooli konsortsiumitesse kuuluvate õppeasutuste õpetajad ja õppejõud ning üldhariduskoolide õpetajad.
  Arhiveeritud.
 • Ainekuul oodatakse õpilasi seemnete idandamise projektis osalema

  Ainekuul oodatakse õpilasi seemnete idandamise projektis osalema

  06. Jaanuar 2016
  Koolielu loodusainete kuu raames toimub rahvusvahelisel kaunviljade aastal seemnete idandamise hoogtegevus. Ootame katsetama kõiki õpilasi – uurime üheaegselt, kuidas talvel tubastes tingimustes seemnete idandamine kulgeb ning jäädvustame protsessi digivahendiga.
  Arhiveeritud.
 • Jaanuaris toimub Eesti esimene Loomehäkk

  Jaanuaris toimub Eesti esimene Loomehäkk

  06. Jaanuar 2016
  29.-31. jaanuarini toimub Tallinnas esimene loomealade hackathon, kus üle 100 inimese hakkavad arendama digitaalseid rakendusi loovaladele. Loomehäkk toob kokku IT- ja loomeinimesed ning ettevõtjad, et 48 tunni jooksul luua uusi tooteid ja teenuseid valdkondades, nagu mängundus, filmitööstus jne.
  Arhiveeritud.
 •  

  Tamme Gümnaasiumi õpilaste tagasiside Socrative’i kasutamisest bioloogiatunnis

  06. Jaanuar 2016
  Socrative on Eesti koolides juba üsna laialt levinud keskkond elektroonsete testide koostamiseks ja läbiviimiseks. Keskkonna vastuvõtmist õpilaste poolt analüüsib Tartu Tamme Gümnaasiumi bioloogiaõpetaja ja Koolielu ainemoderaator Urmas Tokko.