Projektibörs

 • Eesti õpetajad koolitasid Euroopa kolleege

  Eesti õpetajad koolitasid Euroopa kolleege

  25. Mai 2016
  Üheksa Eesti õpetajat näitasid mai alguses Portugalis Bragas kindlakäeliselt, et meie ProgeTiiger pulbitseb teotahtest: nende juhtimisel toimunud töötoad eTwinningu rahvusvahelisel koolitusel Euroopa õpetajatele olid üliedukad, kirjutab Madli Leikop Õpetajate Lehes.
  Arhiveeritud.
 • VEPA "Käitumisoskuste mäng" võib õpetajad naeratama panna

  VEPA "Käitumisoskuste mäng" võib õpetajad naeratama panna

  23. Mai 2016
  Tervise Arengu Instituut kutsub koolide esimesi klasse liituma VEPA "Käitumisoskuste mängu" programmiga. Tegemist on kogumiga meetoditest, mis lihtsustavad õpetaja tööd ja parendavad õpilaste igapäevaelu.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningus seminaril õpitakse, kuidas tundi mängulisemaks muuta

  eTwinningus seminaril õpitakse, kuidas tundi mängulisemaks muuta

  28. Aprill 2016
  8.-10. juunil toimub Vilniuses tasuta eTwinningu kontaktseminar, kus uuritakse lähemalt, kuidas mängulist õpet õppekavasse integreerida. Seminarile on oodatud õpetajad, kel puudub varasem kogemus eTwinningu projektitööga ning kelle õpilased on vanuses 12-18.
  Arhiveeritud.
 • Tänavusel eTwinningu päeval tunnustame mitmekesisust

  Tänavusel eTwinningu päeval tunnustame mitmekesisust

  27. Aprill 2016
  9. mail tähistab Euroopa õpetajatevõrgustik eTwinningu päeva, mille raames toimub üleeuroopaline kampaania „Tunnustage mitmekesisust“.
  Arhiveeritud.
 • Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja kevadnumber!

  Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja kevadnumber!

  11. Aprill 2016
  Uudiskirjas räägime seekord õpilaste digipädevuste kujundamisest ja hindamisest ning õpetajate professionaalsest arengust digiajastul. Samuti uurime lähemalt koolide digitaristu ja selle kaasajastamise teemat. Esmakordselt võtab uudiskirjas sõna ka haridusminister!
  Arhiveeritud.
 •  

  Õpilood parandavad õpilaste koostööoskusi

  11. Aprill 2016
  Uue European Schoolneti projekti CO-LAB raames töötatakse välja õpilugusid, et nende abil õpilaste koostööoskusi parandada ja grupitöö kui õppemeetodi laialdasemat kasutuselevõttu koolides toetada. Õpilood ja näidistunnikavad on kõikidele õpetajatele tasuta kättesaadavad.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningu koolitus I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele

  eTwinningu koolitus I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele

  08. Aprill 2016
  HITSA korraldab 28.-29. aprillil Tartus tasuta eTwinning koolituse I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele. Koolitusele on oodatud õpetajad, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi eTwinning raames ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.
  Arhiveeritud.
 • Täna avatakse Tallinna raamatumess rahvusvahelise kirjandusfoorumiga

  Täna avatakse Tallinna raamatumess rahvusvahelise kirjandusfoorumiga

  07. Aprill 2016
  Täna avatakse kogu perele mõeldud Tallinna raamatumess rahvusvahelise kirjandusfoorumiga “Kultuuride ristteel”. Raamatumess toimub 7.–9. aprillini Rahvusraamatukogus.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningu projektivõistlus 2016

  eTwinningu projektivõistlus 2016

  31. Märts 2016
  HITSA kutsub kõiki sellel õppeaastal eTwinningu projektides osalenud õpetajaid osalema traditsioonilisel eTwinningu projektivõistlusel. eTwinningu projekt on vähemalt kahe Euroopa riigi kooli veebipõhine koostööprojekt, mis on registreeritud portaalis www.etwinning.net.
  Arhiveeritud.
 • Tule eTwinninguga tutvuma!

  Tule eTwinninguga tutvuma!

  24. Märts 2016
  Õpetajad on oodatud tutvust värskendama üleeuroopalise õpetajatevõrgustikuga eTwinning! eTwinningu portaalis on hiljuti toimunud palju muutusi - õpetajate käsutuses on eTwinning Live, uuenenud Twinspace pakub aga paremaid võimalusi eri riikide õpilaste koostööks.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet