Projektibörs

 • Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja kevadnumber!

  Ilmunud on e-Õppe Uudiskirja kevadnumber!

  11. Aprill 2016
  Uudiskirjas räägime seekord õpilaste digipädevuste kujundamisest ja hindamisest ning õpetajate professionaalsest arengust digiajastul. Samuti uurime lähemalt koolide digitaristu ja selle kaasajastamise teemat. Esmakordselt võtab uudiskirjas sõna ka haridusminister!
  Arhiveeritud.
 •  

  Õpilood parandavad õpilaste koostööoskusi

  11. Aprill 2016
  Uue European Schoolneti projekti CO-LAB raames töötatakse välja õpilugusid, et nende abil õpilaste koostööoskusi parandada ja grupitöö kui õppemeetodi laialdasemat kasutuselevõttu koolides toetada. Õpilood ja näidistunnikavad on kõikidele õpetajatele tasuta kättesaadavad.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningu koolitus I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele

  eTwinningu koolitus I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele

  08. Aprill 2016
  HITSA korraldab 28.-29. aprillil Tartus tasuta eTwinning koolituse I kooliastme ja lasteaiaõpetajatele. Koolitusele on oodatud õpetajad, kes soovivad alustada rahvusvahelist projektitööd programmi eTwinning raames ning kes pole varem eTwinningu koolitustel osalenud.
  Arhiveeritud.
 • Täna avatakse Tallinna raamatumess rahvusvahelise kirjandusfoorumiga

  Täna avatakse Tallinna raamatumess rahvusvahelise kirjandusfoorumiga

  07. Aprill 2016
  Täna avatakse kogu perele mõeldud Tallinna raamatumess rahvusvahelise kirjandusfoorumiga “Kultuuride ristteel”. Raamatumess toimub 7.–9. aprillini Rahvusraamatukogus.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningu projektivõistlus 2016

  eTwinningu projektivõistlus 2016

  31. Märts 2016
  HITSA kutsub kõiki sellel õppeaastal eTwinningu projektides osalenud õpetajaid osalema traditsioonilisel eTwinningu projektivõistlusel. eTwinningu projekt on vähemalt kahe Euroopa riigi kooli veebipõhine koostööprojekt, mis on registreeritud portaalis www.etwinning.net.
  Arhiveeritud.
 • Tule eTwinninguga tutvuma!

  Tule eTwinninguga tutvuma!

  24. Märts 2016
  Õpetajad on oodatud tutvust värskendama üleeuroopalise õpetajatevõrgustikuga eTwinning! eTwinningu portaalis on hiljuti toimunud palju muutusi - õpetajate käsutuses on eTwinning Live, uuenenud Twinspace pakub aga paremaid võimalusi eri riikide õpilaste koostööks.
  Arhiveeritud.
 • European Schoolnet Academy pakub õpetajatele tasuta veebipõhised kursuseid

  European Schoolnet Academy pakub õpetajatele tasuta veebipõhised kursuseid

  23. Märts 2016
  European Schoolnet Academy avab registreerumise kevadhooaja uutele kursustele. Tegemist on üldhariduskoolide õpetajatele suunatud tasuta veebipõhiste kursustega, kus käsitletakse digitaalsete oskuste arendamist klassiruumis ning uuritakse mängulisust õppetöös.
  Arhiveeritud.
 • eTwinningu õppimisüritused 2016

  eTwinningu õppimisüritused 2016

  17. Märts 2016
  eTwinningu õppimisüritused on lühikesed veebipõhised intensiivkursused õpetajatele kõikvõimalikel põnevatel teemadel. Õppimisüritus on hea võimalus kohtuda õpetajatega, kellel on sarnased huvid ja kes soovivad uuenduslikke lähenemisi oma töös kasutada.
  Arhiveeritud.
 • Alasniidu Lasteaias õpivad ja mängivad väiksed leiutajad!

  Alasniidu Lasteaias õpivad ja mängivad väiksed leiutajad!

  04. Märts 2016
  Alasniidu Lasteaed osales eelmise aasta lõpus haridusinnovatsiooni MEDEA auhinna pälvinud eTwinningu projektis „Euroopa ahelreaktsioon“, mis tõi lasteaia igapäevaellu elevust ja leiutamistuhina.
  Arhiveeritud.
 • Avatud on ProgeTiiger programmi uute õppematerjalide taotlusvoor

  Avatud on ProgeTiiger programmi uute õppematerjalide taotlusvoor

  04. Märts 2016
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus kutsub osa võtma ProgeTiiger programmi uute õppematerjalide väljatöötamise taotlusvoorust. Tähtaeg on 21. märts 2016.
  Arhiveeritud.