Uudiskiri

E-õppe uudiskirja veebikodust leiab digiõppega seotud uudiseid, artikleid ja viiteid Eestist ning mujalt maailmast. Uudiskiri annab hea ülevaate valdkonna suundumustest ning jagab parimaid praktikaid ja häid ideid, mida oma kooliski kasutada.

Uudiskiri kolib täielikult veebi

Käesolevast aastast e-õppe uudiskiri enam paberkandjal ei ilmu, digivaldkonna uudiseid, uusi trende ning parimaid praktikaid kajastame edaspidi Koolielu haridusportaalis.

Loe edasi...

 • eTwinningu projektivõistlusel tunnustatakse silmapaistvaid projekte

  eTwinningu projektivõistlusel tunnustatakse silmapaistvaid projekte

  03. Oktoober 2016
  Igal aastal korraldab HITSA eTwinningu projektivõistluse, kus selguvad aasta parimad projektid. Sel õppeaastal saab projektivõistlusele oma töid esitada kuni 30. aprillini 2017, selleks palume täita eTwinning Live’is projekti kvaliteedimärgi taotluse.
 • eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  eTwinning Live – loo oma professionaalne võrgustik

  03. Oktoober 2016
  Ajal, mil sotsiaalmeedia ja sotsiaalsed võrgustikud teevad oma võidukäiku, tasub vaadata üle ka võimalused oma ametivõrgustiku kujundamiseks eTwinningus. Uuenenud eTwinning Live pakub selleks mitmeid võimalusi.
 • eTwinning toetab õpetajakoolitust

  eTwinning toetab õpetajakoolitust

  03. Oktoober 2016
  eTwinningu üleeuroopaliste tegevuste koordinaator European Schoolnet alustas paar aastat tagasi projektiga, et eTwinningu võimalusi ka õpetajateks õppivatele üliõpilastele tutvustada.
 • Videoloengute ja õppevideote loomisest ja kasutamisest

  Videoloengute ja õppevideote loomisest ja kasutamisest

  03. Oktoober 2016
  Käes on digiajastu. Muutuvad õpikäsitlus, õpetamisviisid ja -võtted. Uued õppevormid eeldavad uut lähenemist ja kindlasti ka uut tehnoloogiat. Õppejõu veenvast loengust auditooriumi ees jääb sageli väheks ning üha enam hakatakse õppetöös kasutama video võimalusi.
 • Märkmepaberivaba töölaud Google Keep’iga!

  Märkmepaberivaba töölaud Google Keep’iga!

  03. Oktoober 2016
  Õppeaasta algus ühes kiireloomuliste tööülesannetega toob endaga kaasa rohkelt märkmepabereid töölaua nurgale, märkmiku vahele ja lõpuks jagub neid sahtlissegi.
 • Aasta suurim robootikaüritus Robotex kutsub osalema!

  Aasta suurim robootikaüritus Robotex kutsub osalema!

  03. Oktoober 2016
  2.–4. detsembrini toimub Tallinna Tehnikaülikoolis Euroopa suurim robotivõistlus Robotex, kus põnevaid tegevusi jagub mudilastest vanaisadeni välja.
 • Kümme aastat e-õppe uudiskirja

  Kümme aastat e-õppe uudiskirja

  03. Oktoober 2016
  Esimese uudiskirja väljaandmisest on möödas kümme aastat! Värskest uudiskirjast leiab põnevaid intervjuusid, töölehti, edulugusid ja häid ideid ka oma klassiruumis kasutamiseks.
 • Wifi koolis on rohkem kui internetiteenus ja lõbus ajaviide

  Wifi koolis on rohkem kui internetiteenus ja lõbus ajaviide

  11. Aprill 2016
  Praeguses infoühiskonnas on kinnistumas arusaam, et elementaarseks töötegemiseks on võrguühendus vältimatult vajalik. Üksikisiku tasandil oleme kõik harjunud traadita interneti olemasoluga meie kaasaskantavates nutiseadmetes.
  Arhiveeritud.
 •  

  Lasteaia IT-meeskonnad tegutsevad

  11. Aprill 2016
  HITSA korraldas alushariduse haridustehnoloogidele külaskäigu Pärnumaa lasteaedadesse: 26. veebruaril külastas Paikuse lasteaeda Mesimumm ja Pärnu Kellukese lasteaeda 17 haridustehnoloogi üle Eesti.
  Arhiveeritud.
 •  

  Haridustehnoloogide nutipäeval kastetati uusi digitaalseid töövahendeid

  11. Aprill 2016
  Haridustehnoloogil tuleb igapäevaselt vastata õpetajate küsimustele: kuidas ma saaksin videot töödelda, milline on parim testimise keskkond, kust leian simulatsioone või milline on parim äpp eesti keele õppimiseks. HITSA korraldas nutipäeva, et üheskoos õppetööks sobivaid rakendusi katsetada.
  Arhiveeritud.
Haridus- ja Noorteamet