Targalt internetis

 • Registreeru Võrgustik Võrgutab seminarile "Koostöös peitub jõud"

  Registreeru Võrgustik Võrgutab seminarile "Koostöös peitub jõud"

  15. Veebruar 2018
  Võrgustik Võrgutab seminar „Koostöös peitub jõud“ toimub 15. märtsil Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Seminarile ootame haridustöötajaid kõikidelt haridusastmetelt, osalemine on tasuta!
 • Turvalist interneti päeva tähistab konverents "Parem internet algab sinust"

  Turvalist interneti päeva tähistab konverents "Parem internet algab sinust"

  06. Veebruar 2018
  Täna, 6. veebruaril korraldavad MTÜ Lastekaitse Liit, Telia ja Eesti Informaatikaõpetajate Selts Tallinnas konverentsi "Parem internet algab sinust", kus tuleb juttu nii internetis käitumise kultuurist kui isikuandmete kaitsest.
 • Veebiseminar "Internetiturvalisuse päev"

  Veebiseminar "Internetiturvalisuse päev"

  31. Jaanuar 2018
  5. veebruaril kell 17.30-18.30 toimub veebiseminar, mis on seotud rahvusvahelise turvalise interneti päeva temaatikaga. Seminari viivad läbi Birgy Lorenz ja Ingrid Maadvere.
 • Toimus küberkaitse seminar tüdrukutele

  Toimus küberkaitse seminar tüdrukutele

  23. Jaanuar 2018
  19. jaanuaril toimus TTÜ IT Kolledžis küberkaitse seminar tüdrukutele, kus osales 50 huvilist põhikoolidest ja gümnaasiumidest. Päeva põhiteemana arutleti, kuidas saada hakkama digimaailmas ja mõelda nagu küberkaitsja.
 • 6. veebruaril tähistatakse ülemaailmset turvalise interneti päeva

  6. veebruaril tähistatakse ülemaailmset turvalise interneti päeva

  18. Jaanuar 2018
  2018. aastal tähistatakse rahvusvahelist turvalise interneti päeva 6. veebruaril. Seekordseks fookusteemaks on internetis käitumise kultuur, vastutus ja hoolimine. Kutsume koole ja lasteaedasid turvalise interneti päeva tähistama!
 • Osalege Küberpähkli uuringus!

  Osalege Küberpähkli uuringus!

  15. Jaanuar 2018
  Tallinna Tehnikaülikool ja Kaitseministeerium kutsuvad osalema Küberpähkli uuringus kogu elanikkkonda. Osalema oodatakse õpilasi alates 10. eluaastast, õpetajaid, vanemaid kui ka kõiki teisi, kes soovivad ennast proovile panna ja panustada küberkaitse valdkonna arengusse.
 • Küberpähkli uuringu tulemused on selgunud

  Küberpähkli uuringu tulemused on selgunud

  02. Jaanuar 2018
  Küberpähkel 2017 viidi läbi 9. oktoobrist 11. novembrini 2017. Küsitluses osales 10 581 õpilast 4.-9. klassini. Küberpähkli eesmärk on anda ühiskonnale soovitusi, kuidas küberhügieeni taset Eestis tõsta ja arendada.
 • Turvalise interneti teema on noortele oluline

  Turvalise interneti teema on noortele oluline

  14. Detsember 2017
  Projekti „Targalt internetis“ raames Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutuse poolt esitatud projektiidee „Noortepaneeli Youtube kanal“ võitis möödunud aasta lõpus Euroopa Komisjoni poolt korraldatud ideevõistluse. Projekti eesmärk oli innustada noori looma videoid turvalisest käitumisest internetis.
 • Nutiseadme kasutaja riskitaju on madal

  Nutiseadme kasutaja riskitaju on madal

  03. Detsember 2017
  Nutiseadmete kasutajate turvateadlikkuse ja turvalise käitumise kordusuuringust selgus, et nutiseadmete kasutamine on Eestis viimase kolme aastaga suurenenud 18% võrra 6–14-aastaste laste seas, 24% võrra vanuserühmas 50–64 ja vanemate kui 65 aastaste seas 5%.
 •  

  NutiKaitse 2017 projektirühm esitles laiaulatuslikku nutiturvalisuse uuringut

  22. November 2017
  Nutiseadmete kasutajate turvateadlikkuse ja turvalise käitumise uuring puudutab nutitelefonide ja tahvelarvutite omamise ning kasutamisega seotud teadmisi, hoiakuid ning käitumist.