HITSA koolitused

 • eTwinningu seminaril tuleb juttu virtuaalreaalsuse kasutamisest projektõppes

  eTwinningu seminaril tuleb juttu virtuaalreaalsuse kasutamisest projektõppes

  03. Jaanuar 2018
  12. jaanuaril toimub HITSA nutiklassis eTwinningu seminar "Virtuaalreaalsus eTwinning projektides", kuhu on oodatud alus-, üld- ja kutsehariduse õpetajad. Seminaril räägime virtuaalreaalsuse kasutamisest eTwinningu õpiprojektides.
 • Kutseõpetajad lihvisid koostööoskusi

  Kutseõpetajad lihvisid koostööoskusi

  15. Detsember 2017
  Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õpetajad katsetasid sel sügisel HITSA uut koolitust, mis on suunatud kutseõpetajate koostööoskuste arendamisele ja veebipõhiste koostöövahendite kasutamisele. Kursuse eesmärk on, et kutseõppes nii oluline õppekavade lõiming kergemini reaalsuseks saaks.
 • Nutikas ruum toetab nutikat õppimist

  Nutikas ruum toetab nutikat õppimist

  11. Detsember 2017
  HITSA seminaridesari „Võrgustik võrgutab“ tähistas 10. aastapäeva loomulikult seminariga. 7. detsembril koguneti TTÜ Mektory majja ja arutleti, mis teeb koolimajast nutikoolimaja.
 •  

  HITSA koolitus "Digiajastu haridusjuht" sel aastal viimast korda!

  08. November 2017
  Kutsume koolijuhte koos meeskonnaga osalema sellel aastal viimast korda toimuval HITSA koolitusel "Digiajastu haridusjuht", mille fookuses on digitaristu arendamine.
 • Seminar sarjast "Võrgustik võrgutab" keskendub nutikoolimajale

  Seminar sarjast "Võrgustik võrgutab" keskendub nutikoolimajale

  07. November 2017
  7. detsembril toimub TTÜ Mektorys HITSA seminar "Nutikoolimaja", kus arutletakse, mis teeb targast majast või tänapäevasest koolimajast nutikoolimaja.
 • Uued haridusrobotid InO-Bot ja SPRK+

  Uued haridusrobotid InO-Bot ja SPRK+

  31. Oktoober 2017
  Insplay tegevjuht Andres Sirel ja haridusvaldkonna juht Mari-Liis Peets tutvustasid IKT sügiskonverentsil „Tehnoloogiarikas kool“ uusi haridusroboteid: InO-Bot ja Sphero SPRK+. Mõlemad robotid on kasutatavad praktiliselt kõikides õppeainetes.
 • Sügiskonverentsil tutvustati konkursi „Digimõte 2016“ projekte

  Sügiskonverentsil tutvustati konkursi „Digimõte 2016“ projekte

  30. Oktoober 2017
  IKT sügiskonverentsi „Tehnoloogiarikas kool“ digimõtte töötoas tutvustasid õpetajad konkursi „Digimõte 2016“ projekte. Kõik projektid andsid kuulajatele ideid, kõiki projekte saab rakendada ka oma koolis, kui tahtmist on.
 • IKT sügiskonverentsil uuritakse digiõppevara ja lennutatakse droone

  IKT sügiskonverentsil uuritakse digiõppevara ja lennutatakse droone

  25. Oktoober 2017
  Hariduse Infotehnoloogia Sihtasutus, Tallinna Haridusamet, eKool ja Tallinna Reaalkool korraldavad täna, 25. oktoobril haridustöötajatele suunatud IKT sügiskonverentsi „Tehnoloogiarikas kool“, kus märksõnaks on tehnoloogia laiaulatuslikum kasutamine õppetöös.
 • Code Weeki töötoas ehitati valgusfoor

  Code Weeki töötoas ehitati valgusfoor

  24. Oktoober 2017
  Tagasivaade lõppenud Code Weekile. Tallinnas Püha Johannese Koolis toimus üks paljudest töötubadest. Lapsed programmeerisid Arduino Nano abil valgusfoori, elevust oli palju.
 • Seminaride sari „Võrgustik võrgutab“ alustas õppeaastat digipöörasust analüüsides

  Seminaride sari „Võrgustik võrgutab“ alustas õppeaastat digipöörasust analüüsides

  15. Oktoober 2017
  HITSA seminaride sari „Võrgustik võrgutab“ alustas 12. septembril uut õppeaastat, pannes esinejad ja osalejad digipöörasuse üle mõtisklema. Digipööre, pöörane digi, pöörame digiks, digipöörane kool – just viimasest, Ilmar Tomuski raamatu pealkirjast said inspiratsiooni ka seminari korraldajad.
Haridus- ja Noorteamet