Leheküljed

Pille-Mai Mandre

Viimati täiendati kasutaja Moonika Kukk poolt

Pille-Mai Mandre on naine, kes hakkas ettevõtjaks pärast seda, kui tema töökoht koondati. Täna on ta ettevõtja, vedades eest Lenovo arvutite Eestisse toomist Think Technology nime all ning korraldades ka kommunikatsioonibüroo Viis Vaala tegevust.

Tema lugu, kogemus, särasilmne entusiasm ja pealehakkamine on need tegurid, mis teevad alljärgneva video-loo vaatamise äärmiselt kasulikuks just tänases 2009.aasta keerulises majandusolukorras.

Väga lihtsa ent paljunäinud naisettevõtjana on Pille-Mai Mandre taas suurepärane näide sellest, kuidas initsiatiivi oma elu suunamise üle peame me igaüks ise võtma. Tema siirad ja otsekohesed soovitused on kasulikuks mõtteaineks uutele ettevõtjatele.

Küsimused mõtlemiseks ja arutlemiseks:

  • Miks paljud töö kaotanud inimesed ei hakka ettevõtjaks? Kui Sina oleksid selles olukorras, siis kas looksid oma ettevõtte? Millised on sellisel juhul võimalikud takistused ja võimalikud tagasihoidvad jõud?
  • Pille-Mai Mandre meelest on Eesti noored väga terased ja suurepäraste ideedega. Kas Sinu meelest viivad meie noored neid ideid piisavalt palju ellu? Kui ei, siis mis võib olla peamiseks takistuseks?
  • Kui tavaliseks pead sama-aegselt kahe ettevõtte omamist ja juhtimist? Mis on selle plussid ja miinused?
  • Mis mõtted tulevad Sulle pähe seoses Pille-Mai Mandre soovitusega „tark ei torma”? Mida see ettevõtja jaoks tähendada võiks?
  • Kuidas laiendada oma kasulike tutvuste ja kontaktide võrgustikku õpilased ja tudengina, et sellest hiljem ettevõtjana kasu oleks? Mis võimalusi selleks näed?
Haridus- ja Noorteamet